Slavenove pričuve uspješne u Lendavi

081103-slaven-mPričuvni igrači Slavena Belupa imali su u ponedjeljak test-utakmicu u Sloveniji, gdje su odmjerili snage s (također kombiniranom) momčadi Nafte. Provjera je prošla uspješno, Farmaceuti su uz dobru igru pobijedili rezultatom 3:1, a pogotke su postigli mladi igrači Matija Dvorneković, Mario Pavec i Franjo Tepurić.
U prvom dijelu 45 minuta igralo se bez pogodaka, a onda je mrežu nakon efektnog solo prodora zatresao Dvorneković, Slavenov junior na posudbi u trećeligašu Koprivnici. Početkom nastavka na 1:1 je glavom izjednačio Adilović, a prednost gostima iz Koprivnice donio je Pavec u 62. minuti, nakon asistencije Mateasa Delića. Pavec je bio asistent za treći pogodak, kojeg je u 86. minuti postigao Franjo Tepurić.
PRIJATELJSKA UTAKMICA
NAFTA – SLAVEN BELUPO 1:3 (0:1)
LENDAVA – Stadion Nafte. Gledatelja 100. Sudac: Bukovec (Lendava).
NAFTA: Kuzma (od 79. Gonc), Voros, Adilović, Medved, Bogdanović, Čeh, Sebok (od 55. Vinko), Caban, Vaš (od 57. Szabo), Dodlek, Mujaković. TRENER: Damir Rob.
SLAVEN BELUPO: Pelin, Bošnjak (od 76. Sabol), Filipović, Lapić (od 76. Hudoletnjak), Maras (od 67. Rožman), Pavec, Šafarić (od 66. Balen), Bilen, Delić, Tepurić, Dvorneković. TRENER: Mile Petković.
STRIJELCI: 0:1 Dvorenković (45), 1:1 Adilović (53), 1:2 Pavec (62), 1:3 Tepurić (86).