6.3 C
mlade nade

Slavenovi juniori demolirali vršnjake Hrvatskog Dragovoljca kojima su utrpali petardu

Hrvatski dragovoljac do kraja utakmice uspio je doći do počasnog pogotka, a koprivnička je momčad zasluženo osvojila sva tri boda.

Juniori Slaven Belupa upisali su uvjerljivu pobjedu u 15. kolu Prve HNL. Na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš bili su bolji od vršnjaka Hrvatskog dragovoljca rezultatom 5:1, pišu klupske stranice.

Slavenaši su veliki dio današnjeg posla odradili već u prvom poluvremenu. Brković je s dva prelijepa gola u 3. i 15. minuti ‘otvorio’ goste, da bi Tomić u 23. postavio rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme. U nastavku susreta Marijanović je bio precizan iz kaznenog udarca za 4:0 u 61. minuti, a deset minuta kasnije, nakon prekrasne akcije, mrežu gostiju zatresao je Mađarić. Hrvatski dragovoljac do kraja utakmice uspio je doći do počasnog pogotka, a koprivnička je momčad zasluženo osvojila sva tri boda.

Novom pobjedom juniori trenera Želimira Mešnjaka došli su do svog 12. prvenstvenog boda te se trenutno nalaze na diobi osmog mjesta. U idućem kolu snage će odmjeriti s Hajdukom u Splitu, a utakmica će se igrati u subotu s početkom u 15 sati.

Nogomet, nogomet

UTAKMICA VISOKOG RIZIKA Stižu Hajduk i Torcida, dio grada zatvoren do 21.30 sati

Kao što već svi znaju, sutra u subotu s početkom u 19.10 sati u Koprivnici na Gradskom stadionu Ivan...