23.1 C
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.

Slavenovi juniori pobijedili na gostovanju u Splitu

Juniori Slavena Belupa upisali su u ponedjeljak i drugu pobjedu u Prvoj HNL za mlade nogometaše te se zajedno s Hajdukom nalaze na čelu prvenstvene ljestvice sa 6 bodova iz dvije utakmice.

Na gostovanju kod Splita u Parku mladeži mladi su Farmaceuti slavili rezultatom 2:1.

Domaći su poveli u 39. minuti pogotkom Juretića, no ubrzo je Abramović izjednačio, već u 41. minuti.

Konačnih 2:1 postavio je gostujući kapetan Drvarić u 65. minuti susreta.

Kadeti Slavena Belupa izgubili su od splitskih vršnjaka rezultatom 0:2.