Srijeda, 8. svibnja 2024.

Treća HNL-istok // Koprivnica uvjerljiva protiv Mladosti iz Ždralova
T

Trećeligaš Koprivnica postigao je uvjerljivu domaću pobjedu protiv Mladosti iz Ždralova rezultatom 4:1, poluvrijeme 1:0.

Momčad Vedrana Medenjaka u vodstvo je pred 150 gledatelja na koprivničkom stadionu doveo David Arap pogotkom u 9. minuti, a posao je Zelenima olakšalo rano isključenje gostujućeg igrača Mlinarića, koji je u 35. minuti zaradio drugi žuti karton.

U 54. minuti Marin Šestak pogodio je za 2:0, a gosti su preko Jure Ivančića u 63. minuti smanjili na 2:1.

Ipak, do kraja je Koprivnica postigla još dva pogotka. U 67. minuti strijelac je bio Josip Horvatinović, a konačnih 4:1 postavio je Robert Bukovac golom u 88. minuti susreta.

KOPRIVNICA: Nemec, Tucaković, Šestak, Međimorec, Šimunić, Martinčić, Herent (od 57. Bukovac), Maljak (od 66. Đurec), Arap, Horvatinović, Ujlaki (od 87. Brcković). TRENER: Vedran Medenjak.