9.3 C

Treća HNL-sjever // Koprivnica izgubila od Ždralova, šestica Podravca
T

Koprivnica je u 21. kolu Treće HNL-sjever u subotu ugostila Mladost iz Ždralova i upisala prvi proljetni poraz rezultatom 1:2.

Gosti su poveli u 11. minuti pogotkom Sučića iz jedanaesterca, a izjednačio je Haračić u 35. minuti. Konačnih 1:2 postavio je Sučić svojim drugim pogotkom u 41. minuti.

Koprivnica je nastupila u sastavu: Sokač, Tucaković, Đurec (od 46. Senić), Brzoja, Martinčić, Takač, Šimunić, Herent (od 10. Maljak), Jambrušić (od 46. Skrivanich), Brcković, Haračić.

Podravac je u Virju s visokih 6:0 pobijedio Mladost iz Preloga. Po dva pogotka za Virovce postigli su Grgić i Njegač, a po jedan Križanović i Šimek.

Hrvatski kup

Podravka sutra traži kartu za polufinale Kupa, to će morati izboriti na gostovanju u Bjelovaru

Lokomotiva, Dugo Selo i Split 2010 tri su ekipe koje su već osigurale završnicu, final-four Hrvatskog rukometnog kupa. Traži...