12.9 C

Treća HNL-sjever: Nova pobjeda Koprivnice, Podravac uzeo bod u Varaždinu
T

Nogometaši Koprivnice nastavili su odličan niz pobjeda u proljetnom dijelu prvenstva Treće HNL-sjever. U subotu su Zeleni gostovali kod Rudara u Murskom Središću i pobijedili s 3:1, a pogotke su za momčad Gorana Mikolaja postigli Herent u 24., Haračić u 25. te Brzoja u 32. minuti, a konačnih 1:3 postavio je Čalopa u 64. minuti.

Podravac iz Virja odigrao je 2:2 na gostovanju kod Varaždina. Goste je u vodstvo doveo H. Hrženjak u 2. minuti, izjednačio je Carek autogolom u 12. minuti, da bi u 59. minuti Režić preokrenuo za 2:1. Ipak, Šestak je u 76. minuti pogodio za konačnih 2:2.

U sljedećem kolu Koprivnica će dočekati Mladost iz Ždralova, dok je Podravac domaćin Mladosti iz Preloga.

OSTALI REZULTATI 20. KOLA: Virovitica – Graničar 2:1, Podravina – Međimurje 1:2, Mladost (Ž) – Croatia 4:0, Mladost (P) – Polet 1:2, Čakovec – Bjelovar 1:6, Nedelišće – Slatina 2:0.

REDOSLIJED: 1. Koprivnica 43, 2. Međimurje 43, 3. Bjelovar 41, 4. Croatia 40, 5. Mladost (Ž) 37, 6. Podravina 36, 7. Podravac 32 itd.

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....