12.9 C

Treća HNL-sjever: Remi Koprivnice u Grabrovnici, pobjeda Podravca u Kotoribi
T

Nogometaši Koprivnice odigrali su 1:1 na gostovanju kod Croatije u Grabrovnici.

Gosti su došli u vodstvo pogotkom Potroška u 9. minuti, a izjednačio je Celišćak u 29. minuti.

Koprivnica je nastupila u sastavu: Marković, Martinčić, Brzoja, Đurec, Manojlović (od 90. Maljak), Takač, Herent, Bukovac (od 69. Šimunić), Potroško, Brcković, Horvatinović.

Podravac iz Virja ostvario je uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Graničara u Kotoribi.

Njegač je u 10. minuti postigao prvi pogodak za Podravac, a potom je vodstvo gostiju u 17. i 48. minuti s dva pogotka povisio Hrženjak. Domaćin je smanjio preko Gorupića u 68. minuti, a konačnih 1:4 postavio je Grgić u 88. minuti.

Podravac je nastupio u sastavu: Vlašiček, Šehić, Šestak, Senjan, Carek, Križanović, Hrženjak, Grivić (od 89. Bradvica), Njegač (od 71. Grgić), Rukelj, Majetić (od 85. Vukasović).

REZULTATI 10. KOLA: Virovitica – Varaždin 0:0, Mladost (P) – Čakovec 2:1, Rudar – Nedelišće 0:0, Mladost (Ž) – Slatina 1:0, Podravina – Bjelovar 2:2, Međimurje – Polet 5:0, Graničar – Podravac 1:4, Croatia – Koprivnica 1:1.

PAROVI 11. KOLA: Koprivnica – Virovitica, Polet – Croatia, Podravac – Međimurje, Bjelovar – Graničar, Slatina – Podravina, Nedelišće – Mladost (Ž), Čakovec – Rudar, Varaždin – Mladost (P).