14.3 C
Srijeda, 8. svibnja 2024.
regionalna liga

Tsakalou s osam pogodaka najbolja u porazu od Budućnosti, za vikend kreće prvenstvo
T

Slijedi povratak u Koprivnicu i priprema za početak sezone u 1.HRL za žene i prvu službenu utakmicu s Kokom u nedjelju u 18 sati.

U drugoj utakmici 1. kruga Regionalne lige za žene ŽRK Budućnost je svladala rukometašice Podravka Vegete rezultatom 29:26 (15:12).

Borile su se koprivničke rukometašice i držale tempo u prvom poluvremenu, kao i rezultat na 1-2 gola prednosti za domaćina, a kratko su imale i vodstvo 3:4 i to u osmoj minuti. U drugom poluvremenu raste prednost Crnogorki do +5, ali ponovno se vraćaju nizom od tri pogotka i zaključujemo utakmicu uz tri pogotka zaostatka, pišu klupske stranice.

Još jedna čvrsta i borbena pripremna utakmica u nizu u kojoj se čak osam puta u listu strijelaca upisala Lamprini Tsakalou, a slijede ju Debelić s 5 i Stanko sa četiri pogotka. Vratarke su zajedno imale 14 obrana od toga je 10 upisala Magdalena Ećimović.