14 C
Petak, 3. svibnja 2024.
23. kolo

Podravkašice slavile u Osijeku i nastavile pohod prema naslovu

Podravkašice se sada okreću pripremi za utakmicu četvrfinala hrvatskog Kupa za žene

Rukometašice Podravka Vegete slavile su na gostovanju u Osijeku u 23. kolu 1. HRL za žene rezultatom 23:33.

Podravkašice su dobro otvorile utakmicu, a prvo veće vodstvo zabilježile su već u 7. minuti i povele 4:1. Nakon toga su nastavile u dobrom ritmu i do sredine prvog dijela imale prednost od pet pogodaka, a dobrom igrom u nastavku su osigurale velikih +8 za kraj prvog poluvremena uz rezultat 9:17. U nastavku su podravkašice ponovno preuzele kontrolu na terenu te na kraju zasluženo slavile rezultatom 23:33 i nova dva boda idu u Koprivnicu.

Najviše pogodaka zabile su Andrea Šimara i Josipa Mamić, svaka po šest. U redovima domaćina najraspoloženija je bila je Petra Frančić koja je zabila sedam pogodaka. Utakmicu su posjetile i djevojčice iz Rukometne akademije Vitez sa svojim trenerima te je na samom kraju susreta “pala” i zajednička fotografija.

– Čestitam Osijeku na borbenosti i svojim curama na dobroj igri. Promašile smo na početku neke zicere, ali smo kasnije odigrale bolju obranu, zabile nekoliko lakih pogodaka te na kraju upisale zasluženu pobjedu – rekla je Nikolina Zadravec.

Podravkašice se sada okreću pripremi za utakmicu četvrfinala hrvatskog Kupa za žene koja je na rasporedu u petak, 26. travnja, u Bjelovaru s domaćinom ŽRK Bjelovar.

Prekrasna!

Sestra Andrea oduševila nas ružičastom haljinom i prekrasnim osmijehom

Danas se održao 7. kongres medicinski sestara u dvorani Domoljub. To je ujedno bila prilika da se medicinske sestre, primalje...