10.2 C

Tucaković iz jedanaesterca donio tri boda Koprivnici
T

Nogometaši Koprivnice u subotu su na Gradskom stadionu pred 150 gledatelja ugostili momčad Belišća u 21. kolu Treće hrvatske nogometne lige istok.

Zeleni su ostvarili minimalnu pobjedu, slavili su rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je kapetan Bojan Tucaković iz jedanaesterca u 44. minuti susreta.

Koprivnica je od 60. minute igrala bez Josipa Horvatinovića, koji je zaradio dva žuta kartona zbog nesportskog ponašanja. Prvi je dobio u 45. minuti zbog prigovora na odluku suca, a drugi u 60. minuti zbog namjernog igranja rukom.

KOPRIVNICA: Nemec, Tucaković, Senić, Međimorec, Martinčić, Takač, Herent, Munivrana (od 75. Radotović), Horvatinović, Brcković (od 88. Kučanda), Ujlaki (od 90. Mešnjak). TRENER: Vedran Medenjak.

OSTALI REZULTATI 21. KOLA: Varaždin – Mladost (A) 2:0, Slavija – Mladost (Ž) 1:1, Đakovo Croatia – Međimurje 0:1, Oriolik – Višnjevac 1:1, BSK – Vukovar ’91 0:0, Virovitica – Slavonija 0:3,