18.2 C
Koprivnica
Petak, 31. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

U Koprivnici dodijeljena priznanja najboljim hrvatskim ribolovcima
U

Ne propustite

U koprivničkom hotelu Podravina održana je svečanost dodjele nagrada najuspješnijim ekipama i pojedincima u 2014. godini koju je organizirao Hrvatski športsko ribolovni savez. Predsjednik ŠRS-a Koprivničko-križevačke županije Ivan Petak istaknuo je kako je prošle godine najveći uspjeh postigla ženska Seniorska ekipa ŠRK Koprivnica koje su osvojile drugo mjesto u Hrvatskoj prvoj ligi.

Vladimir Sever, predsjednik Hrvatskog športskog ribolovnog saveza istaknuo je kako su ključne discipline lov ribe na plovak, šaranski ribolov, pastrvski ribolov, casting. Predsjesnik HŠRS istaknuo je također kako su najuspješnije ekipe u 2014. godini bile ekipe u disciplini šaranskog ribolova.

Na svečanosti su bili i zamjenik župana Ivan Pal, zamjenik koprivničke gradonačelnice Mišel Jakšić te predsjednik Zajednice sportova županije Stanislav Lovković.

Najbolje rezultate u hrvatskim ribolovnim ligama ostvarili su ribički klubovi iz Međimurske i Varaždinske županije te grada Zagreba. U disciplinama ribolov pastrva najbolji su bili klubovi sa područja Ogulina , Knina i Sinja.

U takvoj konkurenciji pojedinci i ekipe iz Koprivničko-križevake županije ostvarili su značajne rezultate.

Najbolji rezultat ostvario je Hrvoje Kuzmić iz ŠRK Šoderice Koprivnica osvajanjem 2. mjesta u Hrvatskoj Spin ligi u ribolovu pastrva. U sportskom ribolovu najbolji rezultat ostvarila je ekipa ŠRK Koprivnica osvajanjem 2. mjesta u ligi seniorki.

ŠRK B-Šport iz Koprivnice osvojio je 3. mjesto. u 2 ligi sjever. dok je Leon Međimurec iz ŠRK Karas Kuzminec osvojio 3. mjesto u ligi U-18 pojedinačno. Odličan rezultat ostvarila je i ekipa ŠRK Picok 2 iz Đurđevca osvajanjem 3. mjesta u Hrvatskoj Bass ligi.

Dobitnici po kategorijama:

EKIPNO SENIORI (Završno kolo: Belišće, 05.10.2014.)
1. ŠRD Rak iz Rakitja
2. ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
3. ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina

POJEDINAČNO SENIORI (Završno kolo: Belišće, 05.10.2014.)
1. Mladen Kečkeš – ŠRD Rak iz Rakitja
2. Kristijan Kosmačin – ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina
3. Alan Perko – ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga

EKIPNO SENIORI – 2.. LIGA ISTOK (Završno kolo: Virovitica, 05.10.2014.)
1. ŠRD Sava iz Županje
2. ŠRD Belišće iz Belišća
2. ŠRU Mrena iz Nove Gradiške

POJEDINAČNO SENIORI – 2. LIGA ISTOK (Završno kolo: Virovitica, 05.10.2014.)
1. Željko Vrankić – ŠRD Sava iz Županje
2. Matija Vidaković – UŠR Belišće iz Belišća
3. Krunoslav Lešić – ŠRD Sava iz Županje

EKIPNO SENIORI – 2. LIGA ZAPAD (Završno kolo: Bedekovčina, 05.10.2014.)
1. ŠRK Zagreb Topfishing iz Zagreba
2. ŠRK TPK iz Zagreba
3. ŠRK Trnje Jagi iz Zagreba

POJEDINAČNO SENIORI -2. LIGA ZAPAD (Završno kolo: Bedekovčina, 05.10.2014.)
1. Marko Pavić – ŠRK Topfishing iz Zagreba
2. Elvis Šinko – ŠRK Topfishing iz Zagreba
3. Željko Baltić – ŠRK Topfishing iz Zagreba

EKIPNO SENIORI – 2. LIGA SJEVER (Završno kolo: Ivanec, 05.10.2014.)
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRK Azzurro iz Varaždina
3. B-Šport iz Koprivnice

POJEDINAČNO SENIORI – 2. LIGA SJEVER (Završno kolo: Ivanec, 05.10.2014.)
1. Darko Kolarić – ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Dragutin Peter – ŠRD Klen iz Svete Marije
3. Davor Florijanić – ŠRK Azzurro iz Varaždina

EKIPNO SENIORI – 3. LIGA ISTOK (Završno kolo: Virovitica, 05.10.2014.)
1. ŠRU Bačica iz Cernika
2. ŠRU Starovirac iz Otoka
3. NRRK Esseker iz Osijeka

POJEDINAČNO SENIORI – 3. LIGA ISTOK (Završno kolo: Virovitica, 05.10.2014.)
1. Goran Funes – ŠRU Bačica iz Cernika
2. Nedeljko Čepo – ŠRU Starovirac iz Otoka
3. Slavko Abrić – ŠRU Bačica iz Cernika

EKIPNO SENIORI – 3. LIGA ZAPAD (Završno kolo: Ludbreg, 05.10.2014.)
1. ŠRD Novi Marof iz Novog Marofa
2. ŠRD Ivanec iz Ivanca
3. ŠRK Sveti Petar iz Zagreba

POJEDINAČNO SENIORI – 3. LIGA ZAPAD (Završno kolo: Ludbreg, 05.10.2014.)
1. Vladimir Hartek – ŠRK Sveti Petar iz Zagreba
2. Ivan Hartek – ŠRK Sveti Petar iz Zagreba
3. Zlatko Cmrk – ŠRD Novi Marof iz Novog Marofa

EKIPNO SENIORI – 3. LIGA SJEVER (Završno kolo: Rasinja, 05.10.2014.)
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRD Ostriž iz Novakovca
3. ŠRD Som iz Kotoribe

POJEDINAČNO SENIORI – 3. LIGA SJEVER (Završno kolo: Rasinja, 05.10.2014.)
1. Marijan Mutak – ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Mladen Mesarek – ŠRD Ostriž iz Novakovca
3. Darko Oreški – ŠRD Karas iz Peklenice

EKIPNO SENIORKE (Završno kolo: Ivanec, 31.08.2014.)
1. ŠRD Klen iz Svete Marije
2. ŠRK Koprivnica iz Koprivnice
3. ŠRK Agram iz Zagreba

POJEDINAČNO SENIORKE (Završno kolo: Ivanec, 31.08.2014.)
1. Paula Pongrac – ŠRD Klen iz Svete Marije
2. Ivanka Škoda – ŠRD Klen iz Svete Marije
3. Tatjana Štajduhar – ŠRK Koprivnica iz Koprivnice

POJEDINAČNO mladeži U-14 (Završno kolo: Ivanec, 06.07.2014.)
1. Erwin Škoda – ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
2. Marko Derjanović – ŠRU Mrena iz Nove Gradiške
3. Leon Jureša – ŠRD Peščenica – Zagreb

POJEDINAČNO mladeži U-18 (Završno kolo: Ivanec, 06.07.2014.)
1. Dino Hrenar – UŠR Štuka iz Petrinje
2. Mihael Guliš – ŠRD Rak iz Rakitja
3. Leon Međimurec – ŠRK Karas Kuzminec

POJEDINAČNO mladeži U-23 (Završno kolo: Ivanec, 06.07.2014.)
1. Alan Perko – ŠRD Glavatica Pfeifer iz Preloga
2. Nikola Filipašić – ŠRD Som iz Kotoribe
3. Ivan Turković – ŠRD Šaran iz Zaprešića

POJEDINAČNO INVALIDI: (Završno kolo: Ivanec, 07.09.2014.)
1. Ivica Bonino Hasan – ŠRK Varaždin Interland iz Varaždina
2. Mensur Rošić – ŠRD Ilova iz Garešnice
3. Željko Kljajić – ŠRD Ilova iz Garešnice

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu pastrve prirodnim mamcima»

Završno kolo: Ruda, 31.08.2014.
Pojedinačno:
1. Željko Kljajić – ŠRD TPK iz Zagreba
2. Boris Grubić – ŠRU Smuđ Sisak
3. Anđelo Orač – ŠRK TPK iz Zagreba

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu pastrve prirodnim mamcima na jezeru»

Pojedinačno: Garešnica, 26.10.2014.
1. Željko Kljajić – ŠRD Peščenica – Zagreb
2. Anđelo Orač – ŠRK TPK iz Zagreba
3. Boris Grubić – ŠRU Smuđ Sisak

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu predatora leptirom (mepsom)»

Završno kolo: Čabar, 27.04.2014.
Pojedinačno:
1. Mijo Boras – ŠRD Pešćenica iz Zagreba
2. Hrvoje Kuzmić – ŠRK Šoderica iz Koprivnice
3. Mario Matijašić – ŠRD Ogulin iz Ogulina

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu šarana»

Završno kolo: Našice – Lapovac, 27.-29.06.2014
1. UŠRIDRRH iz Zagreba – Dalibor Banaj, Hrvoje Jakopčević
2. ŠRD Šaran Našice 1 – Dalibor Stanić, Tihomir Delić
3. ŠRD Šaran Našice 3 ,A je to – Tomislav Vukšić, Damir Ladnjak

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu pastrvskog grgeča»

Završno kolo: Stara Sava, Crkveni bok, 21.09.2014
1. ŠRD Jezera DP Tuning iz Bedekovčine – Predrag Maslić, Josip Pecigoš
2. ŠRD Sloga iz Orešja – Danijel Vignjević, Siniša Josip Pavlinić
3. ŠRD Picok 2 iz Đurđevca – Željko Novak, Marijan Bojčuk

Prvenstvo Hrvatske 2014. u «lovu pastrve muhom»

EKIPNO
1. ŠRD Ogulin 1 iz Ogulina
2. ŠRD Ogulin 2 iz Ogulina
3. ŠRD Cetina iz Sinja

POJEDINAČNO:
1. Miroslav Katičić – ŠRD Ogulin 2 iz Ogulina
2. Dalibor Kostelić – ŠRD Ogulin 1 iz Ogulina
3. Marinko Puškarić – ŠRD Ogulin 1 iz Ogulina

Prvenstvo Hrvatske 2014. u CASTINGU

Završno kolo: Čabar, 31.08.2014.
POJEDINAČNO Seniori
1. Marko Popović – ŠRD Čabranka iz Čabra
2. Bruno Brovet – ŠRD Čabranka iz Čabra
3. Marino Turk – ŠRD Čabranka iz Čabra

POJEDINAČNO Juniori:
1. Sandi Zbašnik – ŠRD Čabranka iz Čabra

POJEDINAČNO Juniorke:
1. Marija Turković – ŠRD Zelina iz Zeline

Foto: Mirko Hanžeković

{vsig}sport/ostalo/02-2015/galerija-ribolov{/vsig}

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Tradicionalno

Četiri Novigrada susreću se u Podravini, Novigraci iz cijele Hrvatske uživat će u gostoprimstvu i ljepotama našeg kraja

Novigrad Podravski domaćin je ovogodišnjeg susreta četiri Novigrada - Novigrada Podravskog, Novigrada u Istri, Novigrada kod Zadra i Novigrada...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×