U subotu 2. kolo KC lige s dva derbija: doprvak na prvaka i Grad protiv novinara

09:36h
0
Grad Koprivnica više nije autsajder // Foto: Mirko Lukavski - Glas Podravine

U subotu se nastavlja koprivničko amatersko mininogometno prvenstvo u kojem sudjeluje 14 momčadi i čak 10 ženskih ekipa.


Natjecanje se održava u Sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, a pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice.

Na rasporedu su i dva derbija. Branitelj naslova Udruga za mali nogomet Koprivnica igra s doprvakom iz prošle sezone, momčadi Podravskog sunca. Prošle sezone UMN je slavio sa 4:1.

U posljednjoj utakmici dana sučelit će se Grad Koprivnica i Sedma silan. Novinari su dobili sve tri prijašnje utakmice, a ostvarili su i dosad najveću pobjedu u KC ligi, kad su u prvoj sezoni slavili sa čak 13:0. No, kako se momčad Grada pojačala, Sedma sila imat će ovaj put znatno teži zadatak.

Dakako, i sve ostale utakmice bit će zanimljive, osobito četiri susreta koji su na rasporedu u ženskoj konkurenciji.

RASPORED 2. KOLA KC LIGE (subota, 17. 11. 2012.)

16:20 Forma Legalis – Inducta 3 0 2 1 (0:2, 0:0, 1:1)

17:00 Bimbo – NK Romantičari

17:40 Active Commerce – Logistika Lory 2 0 1 1 (3:3, 1:2)

18:20 Podravske gazele – ŽNE Drnje (žene) 0 0 1 (0:1)

18:50 Petgrad/Hangar18 – MNE Novigrad Podravski 2 0 1 1 (1:2, 1:1)

19:30 Gimnazija „Fran Galović” – ŽNK Prekodravac (žene)

20:00 Potoljik – CB Toxic 2 0 0 2 (0:1, 1:2)

20:40 ŽNK Repaš – ŽNK Mladost Bregi (žene)

21:10 UMN Koprivnica – Podravsko sunce 1 1 0 0 (4:1)

21:50 ŽNK Podravske Sesvete – Toxic Girls (žene)

22:20 Grad Koprivnica – Sedma sila 3 0 0 3 (0:13, 1:5, 1:2)

(Napomena: pokraj parova 2. kola naveden je međusobni omjer u dosadašnjim sezonama; ukupno odigrane utakmice, pobjede, neriješeno, porazi i ostvareni rezultati)

LJESTVICA

1. Active Commerce   6:2    3

2. NK Romantičari      6:2    3

3. Petgrad/Hangar 18  4:2    3

4. MNE Novigrad P.   3:1    3

5. Logistika Lory        3:2    3

6. Podravsko sunce     1:0    3

7. UMN Koprivnica   4:4    1

8. Grad Koprivnica     4:4    1

9. Potoljik                    2:3    0

10. Bimbo                    0:1    0

11. CB Toxic               2:4    0

12. Sedma sila             1:3    0

13. Forma Legalis       2:6    0

14. Inducta                  2:6    0

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš              5:0    3

2. ŽNK Tratičnice       2:1    3

3. ŽNK Mladost Bregi         1:1    1

4. ŽNK Podravske Sesvete  1:1    1

5. Toxic Girls              0:0    1

6. ŽNK Prekodravac Ždala 0:0    1

7. Podravske gazele    0:0    0

8. ŽNE Drnje               0:0    0

9. UŠRPS                    1:2    0

10. Gimnazija „Fran Galović” 0:5         0

STRIJELCI

3 – Petrović (Active Commerce)

2 – Tušek (Active Commerce), Rumek (MNE Novigrad Podravski), Fusić (NK Romantičari), Gaži (UMN Koprivnica), Dej. Radiček, Popijač (Petgrad/Hangar18)

STRIJELCI – ŽENE

3 – Prečko (ŽNK Repaš)

1 – Vedriš, Lončar (ŽNK Repaš), Šimek (UŠRPS), Senjan, Molnar (ŽNK Tratinčice), Šegrt (ŽNK Mladost Bregi), Ferić (ŽNK Podravske Sesvete)

čitam...