U subotu 3. kolo KC lige s derbijem Romantičara i Udruge za mali nogomet

21:15h
0
Romantičari igraju derbi s Udrugom za mali nogomet // Foto: Mirko Lukavski - Glas Podravine

Popularna KC liga, mininogometno prvenstvo koprivničkih rekreativaca, nastavlja se ove subote utakmicama 3. kola.

Derbi igraju aktualni prvak i trećeplasirana momčad iz prošle sezone, Udruga za mali nogomet i NK Romantičari, bit će to posljednja utakmica dana.

Još jedan susret privlači posebno zanimanje. Trenutno vodeća momčad Active Commerce odmjerit će snage s Caffe barom Toxic, koji je ove sezone pojačao svoje redove bivšim Slavenovim igračima Josipom Omrčenom-Čekom, Zdravkom Međimorcem i Ivicom Sertićem. Toxicovci zasad nemaju ni boda, no protiv razigranog Activa i opasnog strijelca Petrovića (4 gola) čeka ih veoma težak posao.

Pobjednički niz pokušat će nastaviti i Petgrad/Hangar18, koji se pojačao Vedranom Medenjakom i braćom Radiček, te je favorit protiv Sedme sile, koja je podigla samopouzdanje pobjedom nad Gradom u prošlom kolu.

Novigradsko-bregovski obračun ponudit će MNE Novigrad Podravski i Potoljik, dok Inducta prve bodove traži u ogledu s Bimbom, momčadi koja po prvi put sudjeluje u KC ligi.

Ranko Celiščak vodi cure iz UŠRPS-aLogistika Lory je blagi favorit protiv koprivničkih odvjetnika i pravosudnih djelatnika, a Podravsko sunce će drugu  pobjedu nastojati ostvariti protiv pojačane momčadi Grada Koprivnice.

U ženskom dijelu natjecanja derbi igraju Repaš i Toxic Girls. Prekodravac će pokušati nastaviti niz neporaženosti protiv Podravskih gazela, a branitelj naslova UŠRPS pod vodstvom čuvenog Cvelea prve bodove ove sezone traži protiv cura iz Koprivničkih Bregi. Četvrta ženska utakmica bit će susret Tratinčica iz Novog Virja i nogometašica iz Drnja.

PAROVI 3. KOLA (subota, 24. 11. 2012.)

16:20 Inducta – Bimbo

17:00 Logistika Lory – Forma Legalis 2 1 1 0 (3:2, 4:4)

17:40 CB Toxic – Active Commerce 3 1 0 2 (1:4, 1:0, 2:3)

18:20 ŽNK Mladost Bregi – UŠRPS (žene) 1 0 1 0 (0:0)

18:50 MNE Novigrad Podravski – Potoljik 2 2 0 0 (6:0, 7:3)

19:30 ŽNK Prekodravac – Podravske gazele (žene)

20:00 Sedma sila – Petgrad/Hangar18 3 1 1 1 (1:2, 3:3, 1:0)

20:40 ŽNK Tratinčice – ŽNE Drnje (žene)

21:10 Podravsko sunce – Grad Koprivnica 1 1 0 0 (10:2)

21:50 Toxic Girls – ŽNK Repaš (žene)

22:20 NK Romantičari – UMN Koprivnica 2 1 0 1 (2:3, 3:1)

(Napomena: pokraj parova je naveden međusobni omjer u dosadašnjim sezonama; ukupno odigrane utakmice, pobjede, neriješeno, porazi i ostvareni rezultati)

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Active Commerce   9:3    6

2. Petgrad/Hangar 18  8:3    6

3. NK Romantičari      7:3    4

4. UMN Koprivnica   6:5    4

5. Sedma sila               4:3    3

6. Potoljik                    4:3    3

7. Podravsko sunce     2:2    3

8. MNE Novigrad P.   4:5    3

9. Logistika Lory        4:5    3

10. Forma Legalis       5:8    3

11. Bimbo                    1:2    1

12. Grad Koprivnica   4:7    1

13. CB Toxic               2:6    0

14. Inducta                  4:9    0

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš              6:1    4

2. Toxic Girls              1:0    4

3. ŽNK Prekodravac Ždala 1:0    4

4. ŽNK Tratičnice       2:1    3

5. ŽNK Mladost Bregi         2:2    2

6. Podravske gazele    0:0    1

7. ŽNE Drnje               0:0    1

8. ŽNK Podravske Sesvete  1:2    1

9. UŠRPS                    1:2    0

10. Gimnazija „Fran Galović” 0:6         0

STRIJELCI

I ove subote tribine će biti dobro ispunjene4 – Petrović (Active Commerce), Dej. Radiček (Petgrad/Hangar 18)

3 – Tušek (Active Commerce), Popijač (Petgrad/Hangar18), Marić (Inducta)

2 – Rumek, Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fusić, Begić (NK Romantičari), Gaži (UMN Koprivnica), Sinković (Sedma sila), Lukač (Logistika Lory), Prvčić (Potoljik)

STRIJELCI – ŽENE

4 – Prečko (ŽNK Repaš)

1 – Vedriš, Lončar (ŽNK Repaš), Šimek (UŠRPS), Senjan, Molnar (ŽNK Tratinčice), Šegrt, Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Ferić (ŽNK Podravske Sesvete), Ciglar (Toxic Girls), Horvat (Prekodravac)