Vatreno u Imbriovcu // Prijateljska utakmice Koprivnice i Borca prekinuta zbog tučnjave na terenu!
V

Nakon poraza u pripremnoj utakmici protiv Međimurja, nogometaši Koprivnice bili su na dobrom putu da upišu pobjedu protiv Borca iz Imbriovca u jučerašnjoj prijateljskoj utakmici, no susret je u 70. minuti, pri rezultatu 4:2 za Koprivnicu, prekinut zbog fizičkog sukoba na terenu.

O čemu se radilo, pojasnio nam je trener Zelenih Vedran Medenjak:

– U 70. minuti je bio prekid utakmice zbog tučnjave na terenu. Mladi igrači obadvije momčadi, poneseni vikom iz publike, nisu izdržali pritisak pa je to malo kulminiralo. Ali, kažem, takve stvari se događaju i sve je to sastavni dio nogometa.

Nakon što je svlačionicu poharala viroza, igrači su ozdravili i gotovo svi su na raspolaganju treneru Medenjaku, osim Filipa Takača koji je na treningu ozlijedio skočni zglob i vjerojatno ga neće biti na terenu oko dva mjeseca:

– Stanje u momčadi je dobro, nemamo nikakvih problema s ozljedama osim one ozljede Takača, njegov oporavak će malo potrajati. Ostali svi su zdravi i rade normalno.

Koprivnički Zeleni u petak će sudjelovati na Memorijalnom turniru u Herešinu, dok im u utorak slijedi generalna proba protiv Vrbovca na Gradskom stadionu.