15.4 C
Koprivnica
Utorak, 21. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -
Saznajte sve

VODIČ ZA IZBORE Kada, kako i gdje glasati, u kojoj ste izbornoj jedinici? Imamo sve informacije koje trebate znati
V

Ne propustite

U srijedu izlazimo na parlamentarne izbore, odnosno biramo zastupnike u Hrvatskom saboru.

Glasači s prebivalištem u Republici Hrvatskoj biraju 140 zastupnika, tri zastupnika biraju oni koji žive izvan Hrvatske, dok osam zastupnika biraju pripadnici nacionalnih manjina.

Što je novo?

Ovi će se izbori razlikovati od prošlih parlamentarnih izbora prvenstveno po tome što ćemo prvi puta glasati u novim izbornim jedinicama. Kao i dosad, tu je deset izbornih jedinica, uz jednu za dijasporu i jednu za manjine, no podijeljene su drugačije nego dosad.

Što to znači? Jednostavno rečeno, izborne jedinice više nisu omeđene granicama županija. Tako je, primjerice, Koprivničko-križevačka županija podijeljena u dvije izborne jedinice, II. i IV.

Tko pripada u II. izbornu jedinicu?

Što se tiče Koprivničko-križevačke županije, kao što smo spomenuli, dio je završio u II. izbornoj jedinici. Konkretno, to su jedan grad i šest općina:

  • grad Križevci
  • Gornja Rijeka
  • Kalnik
  • Rasinja
  • Sokolovac
  • Sveti Ivan Žabno
  • Sveti Petar Orehovec

Oni su grupirani s Bjelovarsko-bilogorskom županijom, dijelom Zagreba i Zagrebačke županije.

II. izborna jedinica

Tko pripada u IV. izbornu jedinicu?

Ostatak Koprivničko-križevačke županije upao je u IV. izbornu jedinicu. To je cijeli istočni i sjeverni dio, odnosno dva grada i 17 općina:

  • grad Koprivnica
  • grad Đurđevac
  • Drnje
  • Đelekovec
  • Ferdinandovac
  • Gola
  • Hlebine
  • Kloštar Podravski
  • Koprivnički Bregi
  • Koprivnički Ivanec
  • Legrad
  • Molve
  • Novigrad Podravski
  • Novo Virje
  • Peteranec
  • Podravske Sesvete
  • Virje

Oni su završili u istoj izbornoj jedinici kao i Virovitičko-podravska i Osječko-baranjska županija.

IV. izborna jedinica

Gdje, kada i kako glasati?

Izbori se održavaju u srijedu, 17. travnja, a glasati se može od 7 do 19 sati. Lokaciju biračkih mjesta možete provjeriti u Registru birača. U registru možete provjeriti i gdje ste upisani, odnosno gdje morate doći ako želite glasati.

Na biračko mjesto morate ponijeti identifikacijski dokument – osobnu iskaznicu ili putovnicu.

Kada dobijete glasački listić, možete zaokružiti redni broj ispred liste za koju želite glasati i ispred imena i prezimena samo jednog kandidata za kojeg želite preferencijski glasati (ako želite) – to znači da će baš taj kandidat dobiti vaš glas da uđe u sabor, neovisno o svom mjestu na listi, pod uvjetom da dobiju najmanje 10 posto preferencijalnih glasova u odnosu na broj glasova koji je ta lista osvojila. Jednostavno rečeno, zaokruživanjem kandidata možete njoj ili njemu omogućiti da “preskoči” ostale na listi ako skupi dovoljan broj glasova.

Ako pak zaokružite samo broj ispred imena kandidata, a ne i listu, vaš glas će se svejedno računati i kao glas za listu na kojoj taj kandidat jest.

Nakon toga ubacite listić u glasačku kutiju i – to je to!

Ako vas zanima više detalja o glasanju osoba s invaliditetom, nepismenih osoba i druge potankosti, pročitajte ih u GONG-ovom vodiču.

Što će se naći ispred vas na listiću?

Glasači u Koprivničko-križevačkoj županiji će, dakle, dobiti glasačke listiće koji neće svugdje biti isti – neki će biti za II. izbornu jedinicu, a neki za IV. izbornu jedinicu.

Ako ćete glasati na biračkim mjestima koja pripadaju u II. izbornu jedinicu, pred vama će se naći listić s ovim listama i imenima:

1. AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – DRAŽEN KELEMINEC – A – HSP
– Dražen Keleminec
1. NIKOLA LUKIĆ
2. JOSIP ŠPIŠIĆ
3. MARINKO PEREC
4. STJEPAN SOKAČ
5. MIRA KUTLEŠA
6. GORAN ŠARIĆ
7. MARIJANA PANIĆ
8. MARKO KUTLEŠA
9. SLADJANA PEREC
10. ROBERT HUZEK-KITTAN
11. MARGARETA MAJIĆ
12. VEDRAN VESENJAK
13. ZORICA POLJANEK
14. MARINA HUZEK KITTAN

 

2. FOKUS
REPUBLIKA
1. DAMIR BAJS
2. HRVOJE KOŠĆEC
3. NENAD PANIAN
4. STJEPAN GADŽE
5. MATIJA HERJAVIĆ
6. IVANA RADAKOVIĆ
7. MIRJANA HRANJEC BANOVEC
8. LUKA KIPA
9. STEVO TURČINOVIĆ
10. JELENA HORVAT
11. ŽELJKA JAREC BUKAL
12. IVANA PIRIN
13. IVANA EL-TAYEB
14. MARIO KOLAR

 

3. ODLUČNOST I PRAVEDNOST – OIP
1. MARIO IVANIĆ
2. GORDAN MAROVIĆ
3. ŠTEFAN VIDOVIĆ
4. SLAVOLJUB DUBRAVEC
5. ANTE BARIČEVIĆ
6. IVICA KAURIN
7. DAVOR CINDRIĆ
8. IVANA GRBEŠA
9. ROBERT JOSIP VUJIČIĆ
10. DARINKO TADIĆ
11. DALIBOR LEŠNIK
12. FILIP MALOČA
13. VIKTOR KOKOROVIĆ
14. IRENA BABIĆ

 

4. STRANKA IVANA PERNARA
1. HERMAN VUKUŠIĆ
2. KRISTIJAN MARKOVIĆ
3. TAMARA CIBOCI
4. KEMAL DELIĆ
5. VEDRANA FUGAJ
6. ZDENKA BABIĆ
7. GABRIJELA PAUŠIĆ
8. PATRICIJA GOLUBIĆ
9. MAJA STROJANŠEK
10. SEBASTIAN ILIĆ
11. TOMISLAV PREVODNIK
12. MATKO LOZANČIĆ
13. SARI GHAZAL
14. IVON RAJIČEVIĆ

 

5. AGRARNA STRANKA – POKRET ZA HRVATSKU POLJOPRIVREDU
AKCIJA ZA PROMJENE
1. DALIBOR JURINA
2. MILJENKO ŠIMPRAGA
3. ANDREJA MARCETIĆ
4. JOSIP MIKUŠ
5. DAMIR RADAN
6. KRISTINA ŽIVKO
7. KRUNOSLAV LUGARIĆ
8. DARKO KOŠAR
9. VERA HADŽIĆ
10. STJEPAN RAKAS
11. NADANA JELIĆ
12. DOROTEA RIVIĆ
13. MIRSAD SADIKOVIĆ
14. KORNELIJA MARUŠIĆ RAKAS

 

6. DOMOVINSKI POKRET – DP
PRAVO I PRAVDA
DEMOKRATSKI HSS – DHSS
ZELENA LISTA
AGRAMERI – NEZAVISNA LISTA
1. TOMISLAV JOSIĆ
2. IVICA MESIĆ
3. NENAD MATIĆ
4. SLOBODAN NOVAK
5. LUKA HOLJEVAC
6. GRGO LUBURIĆ
7. TOMISLAV LONČAR
8. MAJA OREŠKI PAVLIŠ
9. VALNA BASTIJANČIĆ ERJAVEC
10. DUBRAVKA DRAGAŠEVIĆ
11. VEDRAN ČERNY
12. ANTO JURAKIĆ
13. STEPHEN NIKOLA BARTULICA
14. DAMIR DEAK

 

7. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
1. GORDAN JANDROKOVIĆ
2. KRUNOSLAV KATIČIĆ
3. DARIO HREBAK
4. ANTE DEUR
5. GORDAN GRLIĆ-RADMAN
6. MIRO TOTGERGELI
7. JAVOR BOJAN LEŠ
8. ZDRAVKA BUŠIĆ
9. SANELA GRBAŠ BRATKOVIĆ
10. TOMISLAV OKROŠA
11. FRANJO POLJAK
12. EVA JENDRIŠ ŠKRLJAK
13. BRANKO HRG
14. MARKO MARUŠIĆ

 

8. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
HRVATSKO BILO
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS
1. NADA ŠIKIĆ
2. BRIGITTE BERULEC
3. ZORICA GREGURIĆ
4. ANTUN CINDRIĆ
5. HANA MALINA
6. MARICA MARIĆ
7. DALIBOR ŠOSTARIĆ
8. KATARINA SVETEC
9. ALIN KAVUR
10. HRVOJE PAVIĆ
11. ZVONKO KOROV
12. MLADEN VUKASOVIĆ
13. ANDRIJA NIKOLIĆ
14. IGOR KIKIĆ

 

9. MOST
HRVATSKI SUVERENISTI
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS
NEZAVISNA LISTA MLADIH – NLM
1. NINO RASPUDIĆ
2. TRPIMIR GOLUŽA
3. VINKO BATINIĆ
4. IVANA VLADIMIRA PETRIC
5. RENATA ČIBARIĆ
6. VESNA KOTARAC
7. ELIZABETA KRALJ KOVAČIĆ
8. PAŠKO FILIĆ
9. DOMAGOJ JUKIĆ
10. LUKA PEŠUT
11. ANĐA ČUJIĆ
12. MARIJANA MARIN KOZINA
13. MARTA BLAJIĆ DŽAJA
14. BERNARD BUDIMIR

 

10. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA
HOĆEMO PRAVEDNO
1. DANIJELA DOLENEC
2. JELENA MILOŠ
3. MARINA IVANDIĆ
4. DAMIR LUJANAC
5. MAURO SIROTNJAK
6. BRANKO ANČIĆ
7. DOROTEA ŠAFRANIĆ
8. ANKICA PENAVA PEJČINOVIĆ
9. JAGODA MUNIĆ
10. NIKOLA ZDUNIĆ
11. HELENA KERETA
12. LUKA MALOČA
13. MAGDALENA KOZARIĆ ŠPOLJARIĆ
14. TIHOMIR MILOVAC

 

11. RADNIČKA FRONTA – RF
1. SANDRA CRNKOVIĆ
2. ZLATKO HARAPIN
3. VIKTORIJA ĆURLIN
4. DANIJEL DUJMOVIĆ
5. SVJETLANA GETO
6. ZDENKO LOVRIĆ
7. MAŠA VARDA
8. BRANKO CEROVAC
9. ZLATKA RAŠPERIĆ
10. VEDRAN IVANKOVIĆ
11. ANICA KRPAN
12. ANTONIJO CRNKOVIĆ
13. DOMAGOJ MARTINIĆ
14. VLADIMIR WÖLFL

 

12. SOCIJALDEMOKRATI
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
DEMOKRATI
1. VLADO ŠOLA
2. VESNA NAĐ
3. DOMAGOJ PRICA
4. INES KOVAČEVIĆ
5. IVAN CIKOVIĆ
6. STJEPAN ZORMAN
7. MARIJAN PREVAREK
8. TOMISLAV KOLUNDŽIĆ
9. KATA ĆORLUKA
10. NERMA ŠIMUNIĆ
11. PETAR KANEŠIĆ
12. SOFIJA ŠTEFANAC KLOBUČAR
13. JADRANKA LUKAVEČKI
14. SLAVEN ĐURĐEVIĆ

 

13. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
CENTAR
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
“DALIJA OREŠKOVIĆ I LJUDI S IMENOM I PREZIMENOM” – “DO i SIP”
NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
1. BORIS LALOVAC
2. TANJA SOKOLIĆ
3. ANKA MRAK-TARITAŠ
4. TOMISLAV GOLUBIĆ
5. DAVORKA MOSLAVAC FORJAN
6. DENIS KRALJ
7. MAJA KRNJEVIĆ
8. VALENTINA FOLNEGOVIĆ
9. IGOR JAREŠ
10. MARIJA VUKOBRATOVIĆ
11. DEJAN PLENTAJ
12. STANKO BORIĆ
13. TESA GOLDSTEIN
14. BOJAN GLAVAŠEVIĆ

 

14. UMIROVLJENICI ZAJEDNO – POLITIČKA PLATFORMA – UMIROVLJENICI
ZAJEDNO
STRANKA UMIROVLJENIKA – SU
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – DSU
1. MARIJAN ŽIHER
2. MILIVOJ ČEHULIĆ
3. SLAVKO POSAVEC
4. ŽELJKICA KRUHIN
5. ŽELJKO ORŠOLIĆ
6. DRAGUTIN POLAŠEK
7. VALENTINA STARI
8. MIRA TUPEK
9. KATICA MUNTA
10. MOMČILO TOMIĆ
11. BOŽICA HARABAJSA
12. MARICA SALOPEK
13. DARKO MRAZ
14. FABIJAN ZOVKIĆ

Ako ćete glasati na biračkim mjestima koja pripadaju u IV. izbornu jedinicu, pred vama će se naći listić s ovim listama i imenima:

1. AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – DRAŽEN KELEMINEC – A – HSP
– Dražen Keleminec
1. MILAN BINGULA
2. MARIJAN IVANČAN
3. JOSIP ZLATARIĆ
4. JASENKO KARDUM
5. JOSIP ŽUFIKA
6. NEVENKA PINTAR
7. ZDRAVKO RADIČIĆ
8. ŽELJKA ARTUKOVIĆ
9. DRAGOLJUB SLEPČEVIĆ
10. IVICA APATIĆ
11. JASMINKA JELAK
12. ANA-MARIJA HAMARIĆ
13. KATA KARDUM
14. TEREZIJA KRAPINEC ZEBEC

 

2. FOKUS
REPUBLIKA
1. BERISLAV MLINAREVIĆ
2. ROBERT PERIŠA
3. MIRKO LUKAŠ
4. ZLATKO ŠKRINJAR
5. ANDREA ILEŠ
6. ZVONKO BRDAR
7. MILI PERKUŠIĆ
8. KREŠIMIR CESTAR
9. GORDANA LORDAN
10. IVANA MAĐAR
11. STJEPANA URSIĆ
12. DANIELA PETROVIĆ
13. VESNA BARIŠIĆ
14. DOMINIK MIHALJEVIĆ

 

3. ODLUČNOST I PRAVEDNOST – OIP
1. IVICA DEBIĆ
2. BRUNO SKRAČIĆ
3. PETAR ČENGIĆ
4. DAVOR ČAKIĆ
5. DOLORES RIBA
6. MARIO KRIŠTO
7. ANTONIO ŠPEHAR
8. DALIBOR LEPEN
9. DAMIR JURKIN
10. MAĆAŠ ROMER
11. KSENIJA BILANDŽIĆ
12. MIRKO BANDIĆ
13. TANJA MAMIĆ-VIDOVIĆ
14. DAMIR VUKIĆ

 

4. STRANKA IVANA PERNARA
1. DORIAN ROBAK
2. MARKO DOMJANIĆ
3. TENA KOŠA
4. JESENIJA KLASIĆ
5. DEJAN LUKIĆ
6. HRVOJE PERNAR
7. IVANA SALAI
8. DINO OSMANAGIĆ
9. KRISTINA MLINAREVIĆ
10. NENAD BOJANIĆ
11. MARIJA BEČIREVIĆ
12. ROMAN PAVIĆ
13. ALEN SEDLO
14. IVANA RADMAN

 

5. DOMOVINSKI POKRET – DP
PRAVO I PRAVDA
NEZAVISNI
DEMOKRATSKI HSS – DHSS
ZELENA LISTA
1. MARIO RADIĆ
2. JESENKA RICL
3. KREŠIMIR ČABAJ
4. PETAR KOPUNOVIĆ-LEGETIN
5. ANA DIKLIĆ
6. ŽELJKO LACKOVIĆ
7. ILIJA NIKOLIĆ
8. NIKOLINA TOMIĆ
9. DAVOR MILAKOVIĆ
10. IVANA ABIČIĆ
11. HRVOJE JANČI
12. SNJEŽANA KUHAR
13. DAVID GORUP
14. DANIEL SPAJIĆ

 

6. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
1. IVAN ANUŠIĆ
2. IGOR ANDROVIĆ
3. DARKO SOBOTA
4. IVAN RADIĆ
5. NATAŠA TRAMIŠAK
6. GORAN IVANOVIĆ
7. JOSIP ĐAKIĆ
8. MARIN MANDARIĆ
9. RATIMIR LJUBIĆ
10. VESNA BEDEKOVIĆ
11. MARIN BABIĆ
12. IVO ZELIĆ
13. STIPAN ŠAŠLIN
14. KREŠIMIR KAŠUBA

 

7. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
HRVATSKO BILO
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS
1. MATO BUBAŠ
2. KRUNOSLAV RADAČIĆ
3. IVANA KRAČUN
4. MIRKO PRITIŠANAC
5. MARKO VRHOVAC
6. INES SERDAR
7. FRANJO KRALJIK
8. NIKOLINA RAIČ
9. SANJA REILI
10. ELIZABETA BOŽIĆ
11. NIKICA KRPAN
12. KATICA DUVNJAK
13. JELENA ŠKORVAGA
14. PAVO TUTENOV

 

8. MOST
HRVATSKI SUVERENISTI
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS
NEZAVISNA LISTA MLADIH – NLM
1. JOSIP SKOČIBUŠIĆ
2. VESNA VUČEMILOVIĆ
3. ŽELJKA ILIJAŠ BARIČEVIĆ
4. SILVA MIŠKULIN
5. VIKTOR ŠKARO
6. IGOR JOSIPOVIĆ
7. IRENA GLUHAK FOREMPOHER
8. HRVOJE SVOBODA
9. TOMISLAV ŠIPEK
10. DORIJANA ŠKORO
11. LUKA PODNAR
12. NIKO ŠKOJO
13. SANDRA ŽIVKOVIĆ
14. ZLATKO MILIŠA

 

9. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA
HOĆEMO PRAVEDNO
1. KATARINA KRUHONJA
2. VIOLETA PANCER
3. BORIS KIŠ
4. HERMINE GORIKE-LUKIĆ
5. MARKO BERBEROVIĆ
6. VLADIMIR DIMIĆ
7. MANDICA TOMAŠEVIĆ
8. IVANA HENGL
9. NADA STANKOVIĆ
10. VLADIMIR CINDRIĆ
11. IVAN ŠPIRANOVIĆ
12. FRANJO DUBRAVKO ŠOKČEVIĆ
13. VANDA JOSIĆ
14. DANKO HEĆIMOVIĆ

 

10. PRAVEDNA HRVATSKA – PH
1. IGOR ŠTEPANKO
2. DANIJEL KOVAČEVIĆ
3. DRAŽEN MIJATOVIĆ
4. BRANKA ŽUŽIĆ
5. VEDRAN ŽAJA
6. ĐURO MILČIĆ
7. ĐURĐA KOVAČEVIĆ
8. SLAVICA ŠTEPANKO
9. ĐURO KOKOTIĆ
10. TEA ŠTEPANKO
11. VLADIMIR MLATILIK
12. KATICA LILION ŽIVKOVIĆ
13. ZVONIMIR DORČEC
14. HELENA VARŽIĆ

 

11. RADNIČKA FRONTA – RF
1. DRAGAN NEMET
2. MARIJA ZORBAS
3. VID ZUBIĆ
4. MARINA TOPALOVIĆ
5. NIKOLA FABIJANČIĆ
6. LJUBICA CUMBO
7. DIMITRIJE GRČIĆ
8. MARIJA CAREVIĆ
9. DAMIR ORUČ
10. MILENA ĐURIĆ
11. ALEKSANDAR KNEŽEVIĆ
12. ALEKSANDRA PRICA
13. SINIŠA BOŽIĆ
14. VLADIMIR JURIĆ

 

12. SOCIJALDEMOKRATI
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
DEMOKRATI
1. DOMAGOJ HAJDUKOVIĆ
2. ROMANA NIKOLIĆ
3. SEBASTIJAN SVAT
4. IVAN BEGOVIĆ
5. ANTONIJA KALAZIĆ
6. SLAVIMIR BRKIĆ
7. LUKA MAJETIĆ
8. LJILJANA KOLOMBO
9. IVAN KOLEDIĆ
10. TAJANA OROZOVIĆ
11. DARKO SALIMOVIĆ
12. TOMISLAVA ŠTAINER LACKOVIĆ
13. TEA ROŽIĆ
14. DANIJEL STOJAKOVIĆ

 

13. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
CENTAR
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
“DALIJA OREŠKOVIĆ I LJUDI S IMENOM I PREZIMENOM” – “DO i SIP”
NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
1. MIŠEL JAKŠIĆ
2. SANJA BJEŽANČEVIĆ
3. BORIS PILIŽOTA
4. KRISTINA ŠKODA VAJDIĆ
5. MATE VUKUŠIĆ
6. SONJA KOVAČ
7. VJERAN MARIJAŠEVIĆ
8. SANDRA SINJERI
9. TOMISLAV BRAČUN
10. NATAŠA TETEC
11. TANJA PARIS
12. ZORAN VRABELJ
13. SAMIR HAJ BARAKAT
14. BILJANA BORZAN

 

14. UMIROVLJENICI ZAJEDNO – POLITIČKA PLATFORMA – UMIROVLJENICI
ZAJEDNO
STRANKA UMIROVLJENIKA – SU
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ
DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – DSU
1. IVICA BEŠIROVIĆ
2. NEDELJKO BEZMAREVIĆ
3. ZORISLAV BABIĆ
4. BRANKA ŽIGIĆ
5. MIJO LABAK
6. ZORICA BUTORAC
7. TOMO TRAC
8. JASMINA GLEDIĆ
9. NENAD PEIĆ
10. STJEPAN BRANDIS
11. KATICA KURIC
12. MARKO MARKOVIĆ
13. KSENIJA MARCIJUŠ
14. VERA BAČANI

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Modni kutak

Prelijepa djevojka zaraznog osmijeha odlično isfurala legendarni predmet koji će biti hit ovog ljeta

Zaraznim osmijehom ova nas je prelijepa djevojka koja je prošetala koprivničkim trgom jednostavno "kupila". I ne samo time, odjevni...
- Oglasni prostor -
Vnuk Produkt - PVC stolarija Prelog - Salamander

Vezane vijesti

×