18.7 C
Koprivnica
Ponedjeljak, 27. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -
Izbori 2016.

Zbirna lista kandidacijskih lista za izbor zastupnika u Hrvatski sabor u II. izbornoj jedinici
Z

Ne propustite

AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – A – HSP

  1. MILAN BINGULA

  2. NIKOLA LUKIĆ

  3. ALEN ŽELIMORSKI

  4. VLADO MAĐER

  5. MARIJANA HERŠAK

  6. IVAN RERIH

  7. MARIJAN MAMIĆ

  8. MILAN ŽUFIKA

  9. STJEPAN SOKAČ

  10. SANJA SLADIĆ

  11. NIKOLINA ĐURKAN

  12. MARINA NOVAK

  13. SLADJANA PEREC

  14. BRUNO SVEČAK

 

“BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI” – “STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI”

NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI NOVI VAL – STRANKA RAZVOJA – NOVI VAL

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – STJEPAN RADIĆ – HSS – SR BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ

  1. MILAN BANDIĆ, dipl. polit.

  2. ŽELJKO LACKOVIĆ, dipl. iur.

  3. JURICA ŠOIĆ

  4. SANDRA PERKOVIĆ

  5. MARIJAN TOMURAD, dipl. krim.

  6. SANDRA PETRŽ

  7. DAMIR MESIĆ

  8. LUKA ILIČIĆ, dipl. ing. elek.

  9. VOJIN PERIĆ

  10. MIRA BOŽIĆ, bacc. paed.

  11. DRAGO BOŠČIĆ, mag. ing. el.

  12. dr. sc. IRENA CAJNER MRAOVIĆ

  13. BOGDANKA SRDIĆ-VULPE

  14. mr. sc. ALENKA KOŠIŠA ČIČIN-ŠAIN

 

HRVATSKA STRANKA PRAVA- HSP HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA – HČSP AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU – ABH OBITELJSKA STRANKA – OS

  1. ZVONKO MLAKIĆ

  2. IVAN PANDŽA

  3. JASNA DAUTANAC

  4. MILAN TOMIĆ

  5. IVAN MATIĆ

  6. IVAN TURUDIĆ

  7. GORDANA PELT JULARIĆ

  8. IVAN ZRILIĆ

  9. IVAN TOMLJENOVIĆ

  10. ZVONKO ŽITNIK

  11. MIJO POLE

  12. ANKA PASARIĆ

  13. MILOUŠ KOČI

  14. KREŠIMIR MIHAJLOVIĆ

HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ – HSP AS DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE – DESNO

HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA – DR. MARKO VESELICA

– HKDU – DR. MARKO VESELICA UJEDINJENA STRANKA PRAVA – USP HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA – HDS

  1. PERO KOVAČEVIĆ, mag. iur.

  2. MARIN SABOLOVIĆ, mag. geogr.

  3. BRANIMIR BEGOVIĆ

  4. MILICA TODOROVIĆ

  5. KREŠIMIR VEČEK

  6. ALAN ODORČIĆ, mag. pol.

  7. ZLATKO ŠOLA

  8. MARINA KRALIK-UREMOVIĆ

  9. ILIJA DOMINKOVIĆ

  10. KSENIJA ĐOĐ, bacc. med. techn.

  11. SANJA JURIĆ

  12. ANA-MARIJA GAŠPAREC, bacc. oec.

  13. MILKA VESELIĆ

  14. dr. sc. ANTUN KLJENAK

MOST NEZAVISNIH LISTA- MOST

  1. SLAVENDOBROVIĆ

  2. LJUBICA AMBRUŠEC

  3. ANA KLARIĆ

  4. VITOMIR ŠIMIĆ

  5. DAVOR SABOLIĆ

  6. SINIŠA MATOINA

  7. SNJEŽANA VRABEC

  8. BOŽIDAR POLJAK

  9. ZDENKO LENDL

  10. NIKOLINA ČULJAK

  11. STJEPAN TVORIĆ

  12. MARIJANA MARIN KOZINA

  13. IVANA TENŠEK

  14. ANTON ĐOK

PAMETNO ZAGRAD

  1. IVAN KRIŽIĆ

  2. KRISTINA LAUŠ

  3. MARITA ŠUPE

  4. TOMISLAV IMPRIĆ

  5. mr. sc. DRAŽEN OREŠČANIN

  6. IVANA GALETIĆ

  7. DIJANA MRŠIĆ NOVAČKI

  8. HRVOJE VRANKO

  9. MARKO BRKOVIĆ

  10. IVANA ŠKARIČIĆ

  11. KOSJENKA GROŠEV

  12. TATJANA DINTER VIDAKOVIĆ

  13. TIN BEDENKO

  14. dr. sc. MILORAD NIKITOVIĆ

HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA – HBPS

  1. JOSIP BABOK

  2. IVAN JURAS

  3. DRAGICA ČOP

  4. ZDENKO ZIMONJI

  5. DRAGAN KREŠIĆ

  6. IVANA OCVIREK

  7. DRAGO VALENČAK

  8. SLAVA RODIĆ

  9. SENIJA SMAILAGIĆ

  10. JOSIP BEŠLIĆ

  11. KIM ŠPILJAK

  12. VERICA BUBLIĆ

  13. JANJA BABOK

  14. GORAN OBRANOVIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS

  1. mr. sc. IVANA MALETIĆ

  2. dr. sc. ANDRIJA MIKULIĆ

  3. dr. sc. ZLATKO HASANBEGOVIĆ

  4. BRANKO HRG

  5. MIRO TOTGERGELI

  6. DARIO HREBAK

  7. DARKO SOBOTA

  8. dr. sc. ĐURO NJAVRO

  9. ANTE PLAZONIĆ

  10. DAMIR FELAK

  11. SANDA KULIĆ MAKAR

  12. RUŽA HRGA

  13. STIPO VELIĆ

  14. MILIJAN BRKIĆ

HRVATSKA STRANKA REDA – HSR

  1. MARIJANIVANČAN, dipl. iur.

  2. STIPAN IVANČEVIĆ

  3. BOŽENA DLAKA, dipl. ing.

  4. DARKO DUGA

  5. ZDENKA SKOKO LEŠKOVIĆ

  6. ŽELJKO KORUC

  7. MARSELA KOMARIĆ

  8. KATICA TUTIĆ

  9. MARIJAN PAVEC

  10. RENATA HORVAT

  11. MARIJA BAN

  12. STEVO MIOKOVIĆ

  13. ANKICA ŠIMIĆ

  14. STIPE PRGOMET

HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI

  1. DARKO TETEC

  2. MIRJANA KUNDER

  3. DAMIR ŠPOLJAR

  4. MIRJANA HANŽEK

  5. ZLATKO PAVLOVIĆ

  6. ZLATKO ALEKSIĆ

  7. STJEPAN DOKŠA

  8. SONJA HAVAIĆ

  9. BISERKA PANDURIĆ

  10. MARIJAN BOGAT

  11. MARIOGRDENIĆ

  12. ANKICA MATUŠ

  13. BRUNO BAVRKA

  14. VLADO RADOŠEVIĆ

NEZAVISNA LISTA STIPEPETRINA- NLSP SLOBODNA HRVATSKA- SH

POKRET ZAJEDNO

ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – ORaH

  1. IVAN POKUPEC, prof.

  2. OZREN BOSANAC

  3. JELENA VRBAN

  4. BISERKA FRKAČ

  5. IVAN KUNJEK

  6. DRAŽEN LUKINOVIĆ

  7. BOŽIDAR DUDA

  8. MATEJA NOVAKOVIĆ

  9. MIODRAG JASEK

  10. VLASTA FLANJAK

  11. IVANA DUDA

  12. MARIJA GAŠPAR

  13. DAJANA DRAGIČEVIĆ

  14. RENATO TUŠEK

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

  1. GORDAN MARAS

  2. STJEPAN KOŽIĆ

  3. VEDRAN BABIĆ

  4. KAŽIMIR VARDA

  5. GORDANA SOBOL

  6. MILIVOJ ANDROLIĆ

  7. ALEN ČIČAK

  8. ANKA MRAK-TARITAŠ

  9. VESNA JAKAS

  10. MLADEN MADJER

  11. DRAŽEN PROS

  12. BOJANA HRIBLJAN

  13. HRVOJE KOŠĆEC

  14. JOSIP DEKALIĆ

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE – SRP

  1. GOJKO MARIČIĆ

  2. MARIO JARKI

  3. LJILJANA KAJFEŠ-ŽELE

  4. RADOVAN MAGOŠ

  5. SABINA ZAGORC

  6. JOVO KOVAČEVIĆ

  7. JADRANKA LEBINEC

  8. NATAŠA FALJIĆ

  9. LUCIJAN JARKI

  10. BORA DIDULICA

  11. DANIJEL PAVIĆ

  12. MILAN VASILJEVIĆ

  13. CECILIJADOBROTIĆ

  14. JELICA ŠAFRAN

STRANKA UMIROVLJENIKA – SU

  1. ŽELJKO HELD

  2. ŽELIMIR LANG, dr. vet. med.

  3. ŽELJKO DUNDOVIĆ

  4. ŠTEFICA VARGA

  5. STEVO BOSANAC

  6. ZVONKO KRANJEC

  7. IVANA LEDINŠČIĆ

  8. BRANIMIR HOLJEVAC

  9. LIDIJA FORCA

  10. SUZANA MIKLOŠ

  11. TOMO HUDOLETNJAK

  12. ROZALIJA KRANJEC

  13. MARTINA HABIJANEC

  14. IVAN JANKOVEC

ŽIVI ZID

PROMIJENIMO HRVATSKU AKCIJA MLADIH

HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA ABECEDA DEMOKRACIJE

  1. prof. dr. sc.IVANLOVRINOVIĆ

  2. JOZO EZGETA, dr. med.

  3. dr. sc. DOMINIK VULETIĆ

  4. STIPE MAGIĆ

  5. VLATKA ANTOLIĆ

  6. MARIJAN JAVUREK

  7. SANJA TANDARIĆ, dipl. oec.

  8. JOSIPA RODIĆ, dr. med.

  9. KRUNOSLAV PALATA

  10. RENATO OSTOJIĆ

  11. ANITA JELIĆ KIŠ, dipl. ing.

  12. ŽELJKA LELAS

  13. NIKOLINA BUTORAC

  14. MATIJA MATIĆ

[total-poll id=116062]

Objava pravovaljano predloženih lista (DIP)

I.      IZBORNA JEDINICA
II.     IZBORNA JEDINICA
III.    IZBORNA JEDINICA
IV.   IZBORNA JEDINICA
V.    IZBORNA JEDINICA
VI.   IZBORNA JEDINICA
VII.  IZBORNA JEDINICA
VIII. IZBORNA JEDINICA
IX.   IZBORNA JEDINICA
X.    IZBORNA JEDINICA
XI.   IZBORNA JEDINICA
XII.  IZBORNA JEDINICA
Srpska nacionalna manjina
Mađarska nacionalna manjina
Talijanska nacionalna manjina
Češka i slovačka nacionalna manjina
Austrijska, bugarska, njemačka, poljska, romska, rumunjska, rusinska, ruska, turska, ukrajinska, vlaška i židovska nacionalna manjina
Albanska, bošnjačka, crnogorska, makedonska i slovenska nacionalna manjina

 

Kandidatura – statistički podaci

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Nepopravljiv

Za ovog “majstora” nema prepreka, vozio sa zabranom, bez vozačke, hrpom negativnih bodova… Nije prošlo dobro

Bilo je posla jučer na koprivničkom sudu, a ponajviše zbog vozača koji su kršili sve i svašta. Jedan 36-godišnjak doveden...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×