16 C
pljeskala i domaća publika

Zeleni sjajnim preokretom u Čepinu došli do sva tri boda, Tuba zabio eurogol s trideset metara
Z

Nogometaši koprivničkog trećeligaša Koprivnice putovali su danas u Čepin na susret 25. kola Treće HNL Istok na utakmicu protiv istoimenog domaćina. Uoči susreta Zeleni su zauzimali četvrtu poziciju prvenstvene ljestvice s tri boda zaostatka za trećeplasiranim Međimurjem koje je svoj susret odigralo jučer.

Ekipa Čepina bila je pozicionirana na osmom mjestu, a pobjedom protiv Koprivnice mogli su stići na čak peto mjesto. U prvom dijelu sezone ove dvije momčadi igrale su u Koprivnici gdje je domaćin slavio s 2-1 pogocima Čakarića i Jajala.

Danas je u Slavoniji loše krenulo za Zelene. Već u prvoj minuti Čepin je poveo iz penala, bi Tuba eurogolom vratio stvari na početak. Odapeo je loptu s 30 metara, a ona se od stative odbila u gol. Već u prvih 45 minuta Koprivnica je došla u vodstvo. Kolar je s centra išao na vratara Čepina, zaobišao ga i postavio 1-2. U drugom poluvremenu Jajalo je postavio konačnih 1-3.

Predstava Medenjakovih dečkiju dojmila se i tamošnju domaću publiku koja je pljeskom ispratila Zelene u svlačionicu i put Koprivnice.

U idućem kolu Zeleni će kod kuće ugostiti đakovačku Croatiu.

Treća HNL Istok, 25. kolo, 6. svibanj, 17 sati

Čepin – Koprivnica 1-3

Zanimljiv nogometni vikend

ČETVRTA NL Pred nama su dva podravska derbija, Cvetkovčani kod kuće traže potvrdu naslova protiv Bilogore

Zanimljiv je nogometni vikend pred nama, pogotovo u Četvrtoj NL regije Bjelovar - Koprivnica - Virovitica. Borba za prvaka...