16.5 C
Nedjelja, 2. lipnja 2024.

Zeleni zabili četiri komada Orioliku
Z

Nogometaši Koprivnice odigrali su odličnu utakmicu i visoko porazili Oriolik u 14. kolu Treće HNL – istok.

Dva pogotka za Zelene postigao je Horvatinović, u 44. i 67. minuti, dok su po jedan dodali Međimorec u 49. i Tucaković u 87. minuti.

U posljednjem jesenskom kolu Koprivnica će u subotu gostovati kod Đakova Croatije.

REZULTATI 14. KOLA TREĆE HNL-ISTOK: Vukovar – Višnjevac 2:1, Slavonija – Međimurje 2:1, Podravina – Mladost Ždralovi 1:1, Bjelovar – Varaždin 3:0, Virovitica – Slavija 1:6, Koprivnica – Oriolik 4:0, Mladost Antin – Belišće 3:0, BSK – Đakovo Croatia 3:2.

REDOSLIJED: 1. Slavija 28, 2. Mladost (Ž) 26, 3. Mladost (A) 25, 4. Bjelovar 24, 5. BSK 24, 6. Podravina 23, 7. Koprivnica 22, itd.