Subota, 27. travnja 2024.
Treća HNL Istok

Zeleni zasluženo slavili protiv Varteksa, Brcković i dvostruki strijelac Jambrušić donijeli bodove u Koprivnicu
Z

U prošlom kolu igranom u srijedu, Zeleni su poraženi na svom terenu 1-2 od Vukovara 1991, te je ovo bila prilika da se iskupe i osvoje vrijedne bodove.

Koprivnica je svoj susret sedmog kola Treće HNL Istok igrala danas na stadionu Slobode u Varaždinu, službeni domaćin bio je Varteks. U prošlom kolu igranom u srijedu, Zeleni su poraženi na svom terenu 1-2 od Vukovara 1991, te je ovo bila prilika da se iskupe i osvoje vrijedne bodove.

Utakmica je bila dobra za gledatelje, Koprivnica je bila bolja ekipa na terenu. U prvom poluvremenu Jambrušić je propustio dobru priliku, da bi Koprivnica u drugom poluvremenu načela domaćina preko Brckovića koji je izašao sam na golmana i lobao ga potezom Lige prvaka. Jambrušić je povisio vodstvo na 0-2, pa zatim promašio jedanaesterac. Varteksu je to dalo krila te su nakon kornera smanjili rezultat na 1-2 i bacili sve karte u napad. Koprivnica je iskoristila visoko postavljenu obranu Varteksa i preko Jambrušića, na asistenciju Tucakovića, zabila za konačnih 1-3.

U sljedećem kolu igrači Omrčena Čeke na Gradskom će stadionu dočekati Belišće, posljednjeplasiranu ekipu prvenstva. Susret se igra u 15.30 sati.