23.5 C
Koprivnica
Subota, 22. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Županija nagradila učenike i mentore uspješne na državnim natjecanjima
Ž

Ne propustite

Čak 144 učenika i ekipa, te 32 mentora koji su osvojili prvo, drugo ili treće mjesto na državnoj razini nagradila je danas Koprivničko-križevačka županija novčanim nagradama, a sveukupno je podijeljeno 101.500 kuna. Tako je prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji zavrijedilo dvije tisuće kuna, a nagrade je dobilo osam učenika. Drugo mjesto nagrađivalo se s 1500 kuna, a nagrađeno je 11 učenika, dok je 10 učenika dobilo po tisuću kuna za osvojeno treće mjesto.

Četiri ekipe u ekipnoj konkurenciji nagrađene su s 2.500 kuna, sedam ekipa za drugo je mjesto dobilo dvije tisuće kuna, a dvije su ekipe za treće mjesto dobile 1500 kuna. Svi su mentori pak nagrađeni s tisuću kuna.

Prva mjesta na državnim natjecanjima osvojili su:

  1. Klaudija Molnar (Gimnazija F.Galović) iz astronomije, mentor Ljubomir Car
  2. Damjan Srša (SŠ Koprivnica) iz engleskog jezika, mentorica Tatjana Kolarić
  3. Maja Kolenić (SŠ Koprivnica) Schola medica, mentor Damjan Abou Aldan
  4. Komorni sastav tambura (GŠ A.Štrige), natjecanje komornih sastava, mentor Igor Kudeljnjak
  5. Mihaela Hadrović, solfeggio, SŠ, (GŠ A.Štrige), natjecanje učenika i studenata glazbe, mentorica Zlata Životić
  6. Ivan Koprić, brač, SŠ (GŠ A.Štrige), natjecanje učenika i studenata glazbe, mentor Vice Zirdum
  7. Tamburaški orkestar SŠ (GŠ A.Štrige), natjecanje učenika i studenata glazbe, mentor Igor Kudeljnjak
  8. Ekipa mladića iz križevačke Gimnazije I.Z.Dijankovečkog, državno natjecanje u krosu, mentor Ante Tomas

– Ovdje se ne radi o tome da ste počašćeni našim pozivom, nama može biti čast što ste vi nas primili – istaknuo je župan Darko Koren, uputivši iskrene čestitke ‘onima koji su ih stvorili’, odnosno njihovim roditeljima.

PREUZIMANJESudionici državnih natjecanja u 2012./2013. (excel, 57kb)

 

UČENICI OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE – SUDIONICI DRŽAVNIH NATJECANJA U 2012./2013. ŠK. GOD. GODINI
         
SUDIONICI DRŽAVNOG NATJECANJA
Naziv, mjesto i datum održavanja natjecanja Ime i prezime učenika, razred Ime i prezime mentora Škola Postignut uspjeh na natjecanju
Državno natjecanje iz astronomije, Požega, 24.4.-27.4.2013. Klaudija Molnar, 3.d Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 1.
Natjecanje iz engleskog jezika, Šibenik,22.-24.4.2013. Damjan Srša, 2r. Tatjana Kolarić Srednja škola Koprivnica 1.
Schola medica, Šibenik, 17.-19.4.2013 Maja Kolenić, 4.r. Damjan Abou Aldan Srednja škola Koprivnica 1.
50. natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi, Opatija, 5.-8. 12. 2012. Komorni sastav tambura – SŠ Igor Kudeljnjak Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 1.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Mihaela Hadrović, solfeggio, SŠ Zlata Životić Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 1.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Ivan Koprić, brač, SŠ Vice Zirdum Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 1.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Primošten, 8.-10.3. 2013. Tamburaški orkestar – SŠ Igor Kudeljnjak Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 1.
Državno natjecanje u krosu za mladiće, Poreč, 2.-3.svibnja 2013. Ekipa Ante Tomas, prof. Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkog Križevci 1.
Državo natjecanje iz nogometa, Poreč, 1.- 5. svibnja 2013. Ekipa mladići Hrvoje Kodrić Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 2.
Državno natjecanje i smotra iz fizike, Biograd na moru, 2. – 5. svibnja 2013. Karlo Šerbetar, I. razred Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 2.
18. Državno natjecanje učenika graditeljskih i geodetskih škola Republike Hrvatske, Split, 06.04.2013. Nikola Posavec, 3-f Danijel Lovrenčić Obrtnička škola Koprivnica 2.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Natalija Kralj, pjevanje, SŠ Arijana Marić Gigliani Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Jasmin Ramić, bisernica, SŠ Gordana Božić Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
Njemački jezik, Vinkovci OŠ Ivana Meštrovića, 22.-24. travnja 2013. Mišel Bertusi Irena Fresl Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga, Križevci 2.
50. natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi, Opatija, 5.-8. 12. 2012. Duo – Natalija Kralj, sopran, Luka Lovreković, gitara – SŠ Arijana Marić Gigliani Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
56. Glazbene svečanosti, Varaždin, 15. i 16. svibanj 2013., Zbor Ivana Jaklin Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac 2. srebrna plaketa
Državno natjecanje i smotra iz fizike, Biograd na moru, 2. – 5. svibnja 2013. David Prelogović, III. razred Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 3.
Njemački jezik, Vinkovci OŠ Ivana Meštrovića, 22.-24. travnja 2013. Ana Lulić Silvija Domović Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac 3.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč, od 3.do 5.5.2013. Aleksandra Vujasinović, 7.r., trčanje i bacanje loptice Ranko Celišćak COOR Podravsko sunce Koprivnica 1.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč, od 3.do 5.5.2013. Nikola Gal, 7.r., trčanje i skok u dalj Ranko Celišćak COOR Podravsko sunce Koprivnica 1.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Domagoj Levatić Ante Starčević Klub radioorjentacije “Antena” ZTK Križevci – OŠ “V. Nazor” Križevci 1.
56. Glazbene svečanosti, Varaždin, 15. i 16. svibanj 2013., Zbor Višnjica Radić OŠ “Grigor Vitez” Sveti Ivan Žabno 1. zlatna plaketa
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Luka Posavec, bacanje loptice Snježana Mergon Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci 2.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Marija Šatvar, 8. razred, skok u dalj Snježana Mergon Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci 2.
50. natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi, Opatija, 5.-8. 12. 2012. Kvartet udaraljki – OŠ Josip Konfic Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
50. natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi, Opatija, 5.-8. 12. 2012. Komorni sastav tambura – OŠ Mihael Konfic Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Martin Pleše, solfeggio, OŠ Blaženka Binder Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Matea Koren, solfeggio, OŠ Blaženka Binder Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Ivan Jambrec,brač, OŠ Nikola Matulin Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 2.
Državno prvenstvo iz rukometa,
Poreč, 28.-30. travnja 2013.
Ekipno (ž) Vesna Hižman-Perošić OŠ “Đuro Ester” Koprivnica 2.
51. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, Dubrovnik, 20.03.2013. Eric Vidović, 4. razred Antonio Rumenović Umjetnička škola Fortunat Pintarić Koprivnica 2. mjesto, 2. nagrada
56. Glazbene svečanosti, Varaždin, 15. i 16. svibanj 2013., Zbor Helena Nemečak OŠ “Vladimir Nazor” Križevci 2. srebrna plaketa
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Alen Keleković, bacanje loptice Alen Vitanović Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci 3.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH u krosu za djevojčice, Poreč,od 3.do 5.5.2013. u krosu ŠSD Izvor Darinka Šimunčić OŠ Ljudevita Modeca Križevci 3.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč, od 3.do 5.5.2013. Stevana Vujasinović, 6.r., trčanje Ranko Celišćak COOR Podravsko sunce Koprivnica 3.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč, od 3.do 5.5.2013. Mario Kišak, 8.r., trčanje i skok u dalj Ranko Celišćak COOR Podravsko sunce Koprivnica 3.
50. natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi, Opatija, 5.-8. 12. 2012. Kvintet gitara – OŠ Tamara Perc Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 3.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Robert Habdija, solfeggio, OŠ Blaženka Binder Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 3.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Marko Čeredar, solfeggio, OŠ Silvana Pleše Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 3.
51. natjecanje učenika i studenata glazbe, Dubrovnik, 18.-23.3. 2013. Luka Meštrović, gitara, OŠ Alan Metelko Glazbena škola Alberta Štrige Križevci 3.
Sigurno u prometu, Zadar, 21.-24.5.2013, Dorian Copak (6. razred) Sandra Vurnek OŠ “Vladimir Nazor” Križevci 3.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Jakov Filip Saboliček Božo Dragoja OŠ Gola 3.
Državo natjecanje iz košarke za djevojke, Poreč, 1.- 3. svibnja 2013. Ekipa djevojke Filip Šalamon Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 4.
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Sara Ciganović Katarina Franjo OŠ prof. F. V. Šignjara Virje 4.
Državno natjecanje iz astronomije, Požega, 24.4.-27.4.2013. Alen Trgovčević, 2.d Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 4.
Državno natjecanje iz astronomije, Požega, 24.4.-27.4.2013. Ivona Čižić, 1.d Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 4. 4.
LIK 2013., Zagreb, 30.04.2013. Marta Katavić, 6. razred Senka Pleše OŠ Ljudevita Modeca Križevci 4.
Državno Natjecanje iz logike i filozofije, Crikvenici. 25.- 27. 4. 2013. Dora Vrhoci, 4e., filozofija Zdravko Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 4.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Petar Sever 4.r Alen Vitanović COOR Križevci 4.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Matija Košutić Snježana Mergon COOR Križevci 4.
Državo natjecanje iz atletike za djevojke, Poreč, 1.- 3. svibnja 2013. Ekipa djevojke Marijan Kuharić Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 5.
Državno natjecanje iz badmintona za mladiće, Poreč Ekipa mladići Miroslav Samardžić Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 5.
Državo natjecanje iz stolnog tenisa za mladiće, Poreč, 1.- 5. svibnja 2013. Ekipa mladići Damir Radaković Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 5.
11. Državno natjecanje učenika i učenica srednjih škola Republike Hrvatske u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina natjecanje AGRO ,Slavonski Brod, 18. i 19. travnja 2013. Ivan Smiljanović, 4.a Zlata Gec Srednja gospodarska škola Križevci 5.
Državno natjecanje iz košarke za dječake, Primošten, 28.-30. 04.2013. Ekipa dječaci Stanko Molnar OŠ Molve 5.
Državno natjecanje mladeži Hrvatskoga Crvenog križa, Novi Vinodolski, 10. – 12.5.2013. Ekipa Vesna Šćetinec Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 5.
GASTRO 2013, Omiš, travanj 2013. Jura Jačmenjak, 3. razred Boro Petrek Srednja škola “Ivan Seljanec”
Križevci
5.
Njemački jezik, Vinkovci OŠ Ivana Meštrovića, 22.-24. travnja 2013. Seline Stankir Maja Šalamon Nemet OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac 5.
Državni ekološki kviz Lijepa naša, Starigrad-Paklenica,22. – 24.4.2013. Antonio Lojan, 5.a Dorotea Buhanec 6.d Sonja Homar 7.c Dora Ormuš 8.b Goran Višak Osnovna škola “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica 5.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Alen Keleković Alen Vitanović COOR Križevci 5.
Državno natjecanje iz astronomije, Požega, 24.4.-27.4.2013. Matija Pianec, 2.d Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 6.
Državno natjecanje iz matematike, Dubrovnik, 2- 4 travnja 2013. Karlo Šerbetar, 1.r. Bojana Habek Gimnazija ”Fran Galovic”, Koprivnica 6.
Državno natjecanje iz matematike, Dubrovnik, 2- 4 travnja 2013. David Emanuel Lukšić, 3.r. Marina Furkes Gimnazija ”Fran Galovic”, Koprivnica 6.
Državno natjecanje mladeži Hrvatskoga Crvenog križa, Novi Vinodolski, 10. – 12.5.2013. Ekipa (Karla Potroško, Sandra Delimar, Ema Jančevec, Katarina Andrašec, Sara Kucukler, Marija Kerečin) Lidija Molnar OŠ “Braća Radić” Koprivnica 6.
Državno natjecanje iz hrvatskog jezika, Zadar, svibanj, 2013. Ivona Matovina Slađan Mustač OŠ “Braća Radić” Koprivnica 6.
Državno natjecanje iz hrvatskog jezika, Zadar, 6.-8. svibnja 2013. Katarina Šimunić, 8.c Mihaela Antić OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica 6.
Natjecanje graditeljskih škola, Split,
travanj 2013.
Marijan Puškar, 3 razred Franjo Hrg Srednja škola “Ivan Seljanec”
Križevci
6.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Luka Posavec Snježana Mergon COOR Križevci 6.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Martina Čuklić Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 7.
Državno natjecanja u znanju francuskoga jezika, Čakovec, 14.4.-16.4.2013. Anja Sever, 4.r Martina Grgac Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 7.
Državno natjecanje poljoprivreda i veterina, Slavonski Brod, 18. i 19. travnja 2013. Monika Martinčić, 4.c Suzana Maranić Bošnjak Srednja gospodarska škola Križevci 7.
Opisujemo sustave,Zagreb, 22.03.13. Renata Puhač,3. razred Irena Tišljar, prof. savjetnik Gimnazija dr. I.Kranjčeva Đurđevac 7.
Osnove elektrotehnike, Našice, 25. i 26.4.2013. Kristijan Vlašiček, 2.b. Bernard Dugan Strukovna škola Đurđevac 7.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Antonio Lončar Milan Kos OŠ Grgura Karlovčana 7.
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Marko Petrlić Danijela Vrtiprah Obrtnička škola Koprivnica 8.
Državno natjecanja u znanju francuskoga jezika, Čakovec, 14.4.-16.4.2013. Doris Baričić, 4.r Martina Šifkorn-Labazan Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 8.
Njemački jezik, Vinkovci OŠ Ivana Meštrovića, 22.-24. travnja 2013. Nikol Štefić Lidija Šalamon Gimazija “Fran Galović”, Koprivnica 8.
Opisujemo sustave,Zagreb, 22.03.13. Tomislav Luka Periša, 3. razr. Irena Tišljar, prof. savjetnik Gimnazija dr. I.Kranjčeva Đurđevac 8.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Lovro Sever Nada Križaj OŠ Koprivnički Bregi 8.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Robert Krušlin Sandra Vurnek OŠ Vladimir Nazor – Križevci 8.
Državno natjecanje iz informatike i računalstva(Infokup) Primošten 17.-20.03.2013. Ivan Orehovec 3. razred Gordana Međimorec Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 9.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Valerija Kesteli Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 9.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Leonardo Ištvanović Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 9.
Državno natjecanje iz povijesti u Lovranu, 17.4. – 19.4.2013 Lucija Kerovec i Klaudija Molnar, 3.r SŠ Gordana Trnski Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica 9.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Ivan Kuzmić Tijana Martić OŠ Đuro Ester 9.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Martina Šimonek Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 10.
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Nika Pecikozić Vesna Petrušić OŠ “Braća Radić” Koprivnica 10.
Državno natjecanje iz povijesti u Lovranu, 17.4. – 19.4.2014 Klara Kolar, 2.r SŠ Zdravko Leščan Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac 10.
Kemija, Zadar,
17. – 19. travnja 2013.
Bernard Crnković, 7. Goran Višak OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica 10.
Kemija, Zadar,
17. – 19. travnja 2013.
Karlo Šerbetar, 1. Radmila Moferdin Gimnazija Fran Galović,
Koprivnica
10.
Kemija, Zadar,
17. – 19. travnja 2013.
Karlo Kocijan, 4. Radmila Moferdin Gimnazija Fran Galović,
Koprivnica
10.
Državno natjecanje iz povijesti u Lovranu, 17.4. – 19.4.2015 Lucija Sušilović, 3.r.SŠ Irenka Ač Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica 10.
Promet i logistika, Šibenik, 18.-19.4.2013. Bruno Bušić, 3.g. Milka Potkonjak Strukovna škola Đurđevac 10.
Državno prvenstvo školskih športskih društava RH, Poreč,d 3.do 5.5.2013. Antonio Žganec Snježana Mergon COOR Križevci 10. i 11.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Larissa Kalaus Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 11.
Državno natjecanje iz matematike, Dubrovnik, 2- 4 travnja 2013. David Prelogović, 3.r. Lidija Lauš Lešcan Gimnazija ”Fran Galovic”, Koprivnica 11.
Sigurno u prometu, Zadar, 21.-24.5.2013, Daniel Ištvanović (5. razred) Sandra Vurnek OŠ “Vladimir Nazor” Križevci 11.
Sigurno u prometu, Zadar, 21.-24.5.2013, Ekipno- kao Županija     11.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Ilija Končar Milan Kos OŠ Grgura Karlovčana 11.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Mirna Puhar Irena Mlinarević Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 12.
Državno natjecanje iz matematike, Dubrovnik, 2- 4 travnja 2013. Domagoj Tomičević, 6.r. Velimir Iveković OŠ Ljudevita Modeca Križevci 12.
Državno natjecanje iz matematike, Dubrovnik, 2- 4 travnja 2013. Matea Sabolić, 4.r. Vjera Antolaš Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac 12.
Eko kviz “Lijepa naša”, Starigrad-Paklenica, 22.-24.4.2013. Ekipa (Lea Danček, Toni Kanisek, Lea Kotur, Filip Triplat) Miroslav Kanisek OŠ “Đuro Ester” Koprivnica 12.
Državno natjecanje iz engleskog jezika, Šibenik, 22. – 24. travnja 2013. Neven Jakopčić, 8.r Irena Horvat OŠ Ljudevita Modeca Križevci 13.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Sara Mergon Tvrtko Milunović Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 13.
GASTRO 2013, Omiš, travanj 2013. Matea Kolarić, 3. razred Boro Petrek Srednja škola “Ivan Seljanec”
Križevci
13.
Državno natjecanje iz povijesti u Lovranu, 17.4. – 19.4.2016 Ilija Končar, 8.r OŠ Katica Tomrlin OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac 13.
Državno natjecanje iz latinskoga jezika i rimske civilizacije, Varaždin, 10 . – 12. travnja 2013. Larisa Ravnjak Irena Mlinarević Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 14.
Državno natjecanje iz engleskog jezika, Šibenik, 22.-24.04.2013. Ana Kamber,8.r. Mirjana Mihalec OŠ “Prof. Blaž Mađer” 15.
Državno Natjecanje iz logike i filozofije, Crikvenici. 25.- 27. 4. 2013. Ivan Orehovec, 3.d., logika Zdravko Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica 16.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Ivan Pećnik Ante Starčević Aero klub “Dragutin Novak” ZTK Križevci – OŠ V. Nazor 17.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Antonela Tušek Sandra Vurnek OŠ Vladimir Nazor – Križevci 18.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Monika Ranilović Božica Ruk OŠ Blaž Mađer – Novigrad Podravski 19.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Karlo Habdija Tomica Turković OŠ Vladimir Nazor – Križevci 19.
55. natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske, Primošten, 3. – 5. travnja 2013. Patrick Kossi Ante Starčević Aero klub “Dragutin Novak” ZTK Križevci – OŠ V. Nazor 20.
Državna smotra i natjecanje hrvatskih GLOBE škola, Zadar, 13.- 15. svibnja 2013. Franjo Štefan, 8.b, Toni Senjan, 8.b, Igor Cepetić, 8.b Darko Herbai OŠ prof. F. V. Šignjara Virje 21.
Sigurno u prometu, Zadar, 21.-24.5.2013, Lorena Horvat (5. razred) Nada Križaj OŠ Koprivnički Bregi 38.
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Fabijan Lončar, 7 Emina Baričević OŠ Sv. Petar Orehovec dramsko-scenski izraz oš
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Anamarija Bagarić,1 Dubravka Šutalo-Kovačić Gimnazija “Fran Galović” Kc dramsko-scenski izraz sš
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Ana-Marija Ferenčak, 7 Stojanka Lesički OŠ Sv. Petar Orehovec radijska emisija oš
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Lucija Hrg, 7 Stojanka Lesički OŠ Sv. Petar Orehovec radijska emisija oš
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Matea Koren, 7 Martina Valec-Rebić OŠ Ljudevita Modeca Križevci samost.novinarski izraz oš
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Lana Novoselnik, 7 Marija Levak OŠ Antun Nemčić Gostovinski školski listovi oš
Državna smotra simuliranih suđenja, Zagreb, 9.3.2013., građanski odgoj Ekipa Jasna Kraljić – Cmrk Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica  
Državno natjecanje i smotra iz fizike, Biograd na moru, 2. – 5. svibnja 2013. Ivan Orehovec, III. razred Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica  
Državno natjecanje i smotra iz fizike, Biograd na moru, 2. – 5. svibnja 2013. Vedran Pintarić, IV. razred Ljubomir Car Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica  
Državna smotra radova iz elektrotehnike i računalstva, Zagreb, 18.04.2013. Matija Čokonaj, 4a-1 Dario Jembrek Obrtnička škola Koprivnica  
12. Državna smotra radova učenika sa poteškoćama u razvoju, Pula, 18.-19.04.2013. Valentina Horvat, 3-g Biljana Gajski Obrtnička škola Koprivnica  
12. Državna smotra radova učenika sa poteškoćama u razvoju, Pula, 18.-19.04.2013. Katarina Radić, 3-g Biljana Gajski Obrtnička škola Koprivnica  
12. Državna smotra radova učenika sa poteškoćama u razvoju, Pula, 18.-19.04.2013. Ivana Santor, 2-g Andrijana Manojlović Obrtnička škola Koprivnica  
XXV. Državna smotra učeničkih zadruga, Zagreb, 11.-12. svibnja 2013. UZ KUPINA i UZ KRIŽEVČANCI   OŠ Andrije Palmovića I COOR Križevci  
LIK 13, Zagreb, 30. 04. 2013. Martina Petric, 4. razred Hrvoje Baltić, prof. Gimnazija dr. I.Kranjčeva Đurđevac  
Smotra Projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo, Zagreb, 20.5.2013. Ekipa Ana Marija Bobovčan OŠ “Đuro Ester” Koprivnica  
Smotra Projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo, Zagreb, 20.5.2013. Ekipa Tamara Marcinjaš OŠ Legrad  
Smotra Projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo, Zagreb, 20.5.2013. Ekipa Mihaela Patačko OŠ Ferdinandovac  
Smotra Projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo, Zagreb, 20.5.2013. Ekipa Stojanka Lesički i Darko Višak OŠ Sv. Petar Orehovec  
50. revija hrvatskog filmskog i videostvaralaštva, Zadar, 4.-7. listopada 2012. Ivona Krčmar, 7.b, Veronika Golubić, 7.b Katarina Franjo OŠ prof. F. V. Šignjara Virje  
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Marija Kralj Danijela Vrtiprah Obrtnička škola Koprivnica  
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Antonio Fonjak Danijela Vrtiprah Obrtnička škola Koprivnica  
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Mario Parag Danijela Vrtiprah Obrtnička škola Koprivnica  
Natjecanje Europa u školi 2013, Zagreb, svibanj 2013. Matija Čoklica Danijela Vrtiprah Obrtnička škola Koprivnica  
Sigurno u prometu, Zadar, 21.-24.5.2013, Mateja Golec, 5.r. Marijan Ivanović OŠ Kalnik 74.
LIK, 2013.,30.04.2013.Zagreb Viktorija Biškup, 5.r. Davor Holenda OŠ Kalnik  
Državna smotra “LiDraNo”, 7-11.4.2013.godine Dino Davosir, 8.r Martina Valec-Rebić OŠ Ljudevita Modeca Križevci školski listovi oš
digitalni oblik
Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

U čast Ivana Levačića

FOTO/VIDEO Više od 200 biciklista vozi 32 kilometra u čast velikog Ivana Levačića, družit će se uz lovački gulaš

Peta po redu Virovska biciklijada održava se danas u Virju, no prvi je put u povijesti posvećena Virovcu Ivanu...
- Oglasni prostor -
Vnuk Produkt - PVC stolarija Prelog - Salamander

Vezane vijesti

×