3.5 C
kk koprivnica

Pobjeda dječaka i poraz juniora Koprivnice

Prošlog vikenda mlade košarkaške nade Koprivnice odigrale su svoje prvenstvene utakmice.

M-12 liga, 2.kolo:

KK Koprivnica – KK Radnik 51:35

Ekipa Koprivnice pobijedila je goste iz Križevaca. Dječaci do 12 godina odigrali su utakmicu 2. kola. Zanimljiva utakmica koju su dječaci Koprivnice dobro otvorili i do poluvremena vodili sa 10 koševa prednosti, ali momčad Radnika se nije predavala i na kraju 3. četvrtine prednost je iznosila samo 4 poena. U posljednju dionicu dječaci Koprivnice ulaze odlučni i borbeni da osvoje prvu ovosezonsku pobjedu što su na kraju i učinili. Treba pohvaliti sve učesnike ovo utakmice od sportskih sudionika do roditelja navijača koji su bodrili svaki dobar potez svoje djece i djece protivničke momčadi. Ovaj puta nešto bolji kod Radnika Katanović i Štimac, a kod Koprivnice Gregur i Vrabec.

M-18 liga, 10.kolo:

KK Koprivnica – KK Radnik 53:66

Još jedan poraz juniora Koprivnice. Čudna utakmica sa tri različita dijela. U prvom poluvremenu ekipa Radnika igra maksimalno ozbiljno i do poluvremena vodi sa 20 koševa prednosti. Treću četvrtinu Koprivnica smanjuje na 10 i u četvrtoj dolazi do 6-7 koševa manjka ali ne uspijeva ubaciti nekoliko šuteva, a gosti na presing obrane odgovaraju sigurnom realizacijom slobodnih bacanja i odnose pobjedu. Kod Radnika nezaustavljiv Beljo i dobar Kranjčić, a kod Koprivnice Žaja i Gerić.