12.9 C
Subota, 27. travnja 2024.
gostovanje u osijeku

Uvjerljivom pobjedom rukometašice Podravke krenule u obranu naslova prvakinja, nastradale novakinje u ligi
U

Rukometašice Podravka Vegete danas su gostovale u Osijeku kod istoimenog ženskog rukometnog kluba. Prvo je ovo kolo novog nacionalnog prvenstva sezone 2018./2019., a naslov brani upravo Podravka.

Osijek je bio drugoplasirani u 2. HRL sjever, no budući da je prvoplasirana Zelina odustala od natjecanja Osijek je stekao pravo nastupa u 1. HRL.

Prema očekivanjima Podravka je upisala uvjerljivu pobjedu. Poluvrijeme je završilo rezultatom 19-11 za Koprivničanke, da bi u drugom poluvremenu Podravka dobrano podebljala vodstvo i zaključila susret rezultatom 35-20.