23.2 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
treća hrl sjever

FOTO Rukometaši koprivničke Noe uraganskim početkom pomeli Novsku i mirno priveli susret kraju

Senori rukometnog kluba Koprivnica-Noa jučer su u svojoj gimnazijskoj sportskoj dvorani ugostili rukometaše Novske. Bila je riječ o 12. kolu Treće HRL Sjever. Uraganski početak domaćina značio je vodstvo od velikih 7-0 dok se gosti još nisu ni aklimatizirali.

Ipak, s obzirom na stanje na tablici, drugoplasiranu Nou i devetoplasiranu Novsku, pobjeda se i očekivala od domaćina. Nakon 30 minuta stvari su praktično bile riješene jer su Koprivničanci zabili 14, a gosti pet pogodaka. U drugom poluvremenu Turkovi rukometaši još su jače pritisnuli pa zabili još 22 pogotka, a konačan rezultat glasio je 36-17 za Koprivnica-Nou.

Najviše je zabio Karlo Sabolić, šest komada. Po pet su utrpali Kristian Vlašić i Marko Karlović.

Treća HRL Sjever, 12. kolo

RK Koprivnica-Noa – RK Novska 36-17

Zanimljiv vikend

[ČETVRTA NL] Imbriovčani žele pomrsiti račune Tehničaru, Molvarci se bore za čast, Legradu nova teška utakmica

Pet kola ostalo je do kraja još jedne sezone u 4. Nogometnoj ligi Bjelovar - Koprivnica - Virovitica. U...