30.2 C
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
Vatreno krštenje

Atletičar Goran Gregurec nastupio na međunarodnom veteranskom natjecanju u Ptuju, zauzeo 7. mjesto
A

Svoje krštenje kao hrvatski reprezentativac imao je atletski veteran Goran Gregurec. Nastupio je prvi put kao reprezentativac Hrvatske na međunarodnom natjecanju u Sloveniji.

Natjecanje se održalo u Ptuju, a veteranski natjecatelji i natjecateljice bili su iz šest europskih zemalja, Češke, Švicarske, Austrije, Mađarske, Slovenije i Hrvatske.

Bodovala se muška ekipa, ženska ekipa i sveukupni plasman zajedno. Goran Gregurec natjecao se u kategoriji na 1500 metara i osvojio 7. mjesto sa postignutim vremenom 4:47.55 minuta. Svojim rezultatom osvojio je 6 bodova, koji su dijelom zaslužni za plasman muške ekipe na 5. mjesto sa sakupljenih 100,5 bodova, jedno mjesto ispred posljednje Švicarske.

U sveukupnom poretku muškaraca i žena zajedno, hrvatska atletska veteranska reprezentacija također je zauzela peto mjesto.

ROADPOL

Ljudi, oprez! Policija od danas provodi posebnu akciju, “ciljaju” cijeli tjedan na točno ove vozače

Kako bi smanjili broj prometnih nesreća, naša policija od danas provodi posebnu akciju na prometnicama. Radi se o nadzoru alkohola...