Atletika: Ivana Trešćec prva u Goričanu
A

U Goričanu je održan 2. Gorčenski polumaraton u sklopu koje su bile održane i dječje utrke u dvije kategorije. Dječaci i djevojčice do 10 godina nastupali su na 300 metara, a dječaci i djevojčice do 14 godina na 600 metara.

Ivana Trešćec iz Atletskoga kluba Koprivnica osvojila je prvo mjesto kategoriji U-10 za djevojčice dok su Marija Gerić i Fran Katinčić kod dječaka zauzeli druga mjesta.

U kategoriji U-14 Luka Šostarić je bio treći, a isto mjesto je zauzela i Lucija Šadek. Nastupili su i Albert Rušak te Leopold Jurić.

Iz kluba su pohvalili odličnu organizaciju, kao i fond nagrada.