12.9 C
četvrta nl bj-kc-vt

Bači spasio Cvetkovčane u zadnjoj minuti, Molvarci protutnjali kroz Kloštar, Borcu i Ferdinandovcu tri boda
B

Pitomača i dalje predvodi društvo, a na dnu je Suhopolje

Legrađani su jučer protiv Suhopolja upisali prvu pobjedu u sezoni i skočili sa začelja za dva mjesta, ostavivši iza sebe jučerašnjeg protivnika i Voćin. Svi ostali naši predstavnici u ovom rangu natjecanja igrali su danas, s time da smo u Kloštru Podravskom imali županijski okršaj dviju Mladosti. Dakle, Molvarci su im došli na noge i vratili se kući sa sva tri boda, zabivši isto toliko komada domaćinu. Konačni rezultat bio je 1:3.

Borac je napokon došao do pobjede svladavši pogotkom Babića Garić u Imbriovcu s 1:0, a s tri boda kući se vraćaju i Ferdinandovčani, koji su pobijedili Voćin s visokih 1:4. Cvetkovčani su bili pod pritiskom pobjede u Predavcu, a do nje su i došli. Super teško gostovanje preskočili su s 1:2, iako su gubili. Pobjednički pogodak zabio je Bači u 89. minuti.

Još jučer Pitomača je upisala važna tri boda u Slatini i ostala vodeća, a dva boda manje ima Bilogora, koje je s 5:0 isprašila Čazmu. S njom je poravnat Tehničar. Ferdinandovac je četvrti s tri boda manje od gore navedenih, Molvarci peti, Borac je sedmi s jednakim brojem bodova kao i osmi Kloštrani, dok je Graničar 12. od 14 ekipa.