Biciklisti Rotora nastupili na maratonu Parenzana Cannondale 2011
B

Vozači biciklističkog kluba Rotor iz Koprivnice nastupili su na najprestižnijem maratonu u Hrvatskoj, Parenzana Cannondale 2011, održanom u nedjelju u Istarskoj Vižinadi.

Nastupilo je 330 vozača iz Hrvatske, Italije, Slovenije, Mađarske i Češke.

Na stazi koja je bila još teža nego lani vozile su se dvije utrke u dužinama od 54 i 80 km.

Uspješno je nastupilo je devet Rotorovih vozača: Rade Branković, Igor Radmilović, Krešimir Stunja, Gordan Pazić, Marijan Katić, Marko Komes, Marko Čani, Berislav Slukić i Siniša Herman.

Najviše uspjeha imao je Siniša Herman, koji je u kategoriji vozača od 40 do 50 godina postigao izvrstan uspjeh osvojivši 19. mjesto.

Berislav Slukić je u kategoriji iznad 50 godina bio 25., dok je Gordan Pazić u kategoriji od 30 do 40 god. završio na 33. mjestu.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...