Srijeda, 8. svibnja 2024.

Biciklizam // Veršić peti, Herman sedmi u Glini
B

Prošle nedjelje u organizaciji BK Roda održan je cestovni maraton Glina 2015, na kojem su nastupila i trojica vozača Biciklističkoga kluba Rotor iz Koprivnice; Nino Berta, Vedran Veršić i Siniša Herman.

Na stazi dužine 100 km i 900 m ukupnog penjanja, te s vrlo brzim izmjenama ritma zatvarajući veliki krug oko Petrove gore, vozači BK Rotora odvozili su odličnu utrku.

U kategoriji Master A, Vedran Veršić potvrdio je odličnu formu ove sezone i ušao u cilj s prvom grupom u vremenu 2:35 h te osvojio odlično peto mjesto.

U kategoriji Master B, Siniša Herman je opet odvozio odličnu utrku i osvojio sedmo mjesto ušavši u cilj kao vodeći s drugom grupom za 2:46 h.

Nino Berta ovaj put nije imao sreće te je morao odustati zbog kvara. Bio je ovo odličan nastup vozača BK Rotora i uvertira u sljedeću nedjelju, kad će nastupiti na domaćem terenu u Koprivnici gdje će se 20. rujna 2015. održati tradicionalni cestovni maraton ”Joža Horvat 2015” u organizaciji prijateljskog kluba BK Koprivnica.

PhotoWalk by Hoyka

FOTO U Ludbregu održana foto radionica, Hoyka: “Posebno me veseli što se to povezivanje u Ludbregu dogodilo na visokoj skali, između država”

Grad Ludbreg postao je na jedan dan veliki fotografski set jer su ondje, pod vodstvom renomiranog zagrebačkog fotografa Damira...