Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.
Međužupanijska liga

Borac bolji u Virju, Grabrovničani zasjeli na čelo
B

Porazi Predavčana i Virovaca, koji se u sljedećem kolu međusobno sastaju, dodatno su zakomplicirali situaciju na ljestvici. Prvih pet ekipa smješteno je unutar samo četiri boda.

Nastavak Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica subotnjim derbijem otvorili su Podravac i Borac, a bolje su se snašli gosti iz Imbriovca. Novopridošli Vrkić svoju je momčad doveo u vodstvo već u 18. minuti, no u nastavku Virovci preko Sabola dolaze do izjednačenja. U posljednjih deset minuta utakmice ukazao se kapetan gostiju Oršić i postavio konačnih 1:2.

Iznenađenje je priredio Papuk te na svome terenu svladao vodeći Dinamo iz Predavca, omogućivši Croatiji, koja je slavila u Đurđevcu, preuzimanje ligaškog vodstva.
U susretu bez pobjednika danas su se sastali Pitomača i Kalinovac. Poveli su domaći preko Filipovića, dok je za Kalinovčane precizan bio Posavec.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 14. KOLO:

Virovitica – Zdenka 91 1:2, Podravac – Borac 1:2, Papuk – Dinamo P 3:1, Daruvar – Slatina 2:1, Graničar Đ – Croatia 0:1, Pitomača – Kalinovac 1:1, Rovišće – Garić 0:1.

REDOSLIJED: 1. Croatia 28, 2. Dinamo P 28, 3. Podravac 27, 4. Zdenka 91 26, 5. Garić 24…