14.3 C
Petak, 10. svibnja 2024.

Borac obranio naslov u Županijskom kupu
B

Treći naslov pobjednika Županijskoga kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u posljednjih pet godina osvojio je u srijedu županijski prvoligaš Borac iz Imbriovca. U finalnoj utakmici odigranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Borac je rezultatom 4:1 pobijedio Podravca iz Virja, osmoplasiranu momčad Treće HNL-sjever i tako obranio naslov u tom natjecanju.

Podravac je poveo u 41. minuti golom svog najboljeg strijelca Hrvoja Hrženjaka, ali je uoči odlaska na odmor drugi žuti karton dobio stoper Virovaca Šestak. Iz slobodnjaka je u 45. minuti izjednačio Bastašić, a u nastavku je Borac postigao još tri pogotka. Strijelci su bili Sušec (61), Oršić (80) i Janković (90).

Pobjednički pokal momčadi iz Imbriovca predao je Josip Friščić, predsjednik Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Eurosong

OBJAVLJEN JE RASPORED! Evo kada nastupa Baby Lasagna, već su počela “podmetanja” protiv favorita

Sutra je veliko finale Eurosonga! Nakon dvije dvije polufinalne večeri, u noći na petak objavljen je i raspored kojim...