7.4 C
Utorak, 16. travnja 2024.

Četiri medalje za koprivničke atletičare
Č

U Varaždinu je održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever. Koprivnički atletičari i atletičarke postigli su zapažene rezultate, rušili osobne rekorde i osvojili četiri medalje.

U kategoriji limačica Ivana Treščec u bacanju vortexa osvojila je drugo mjesto, dok je na 60 m zauzela 11. mjesto.

Kod limača je Leopold Jurić u bacanju vortexa osvojio 3. mjesto, a na 60 m bio je peti. Matej Smiljanović u bacanju vortexa zauzeo je osmo mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja Nikolina Ferenčić u utrci na 80 m prepone zauzela je šesto mjesto, dok je u bacanju vortexaa bila osma.

U utrci na 600 m Lana Baniček zauzela je 12. mjesto, a Ana Rašan 14. mjesto.

U kategoriji mlađih kadeta u utrci na 60 m Marko Gregurec na cilj je stigao 12., dok je na 200 m zauzeo šesto mjesto.

Albert Rušak na 200 m bio je 16., a u utrci 80 m prepone Luka Šostarić zauzeo je sedmo mjesto.

U kategoriji starijih juniora na 1000 m Domagoj Rašan zauzeo je drugo mjesto, dok je u utrci žena na 1000 m Helena Bekčec bila prvoplasirana.