Ulazimo u eliminacijski dio

Donosimo vam sve dosadašnje rezultate, poredak i parove 1/16 finala Zimske lige

11:58h
0
Ždrijeb Zimske lige // Foto: Zimska liga Koprivnica
Ždrijeb Zimske lige // Foto: Zimska liga Koprivnica

U nedjelju je u koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani završeno natjecanje po skupinama popularne malonogometne Zimske lige.

U nastavku vam donosimo sve rezultate i poredak po skupinama, kao i popis ekipa koje su se plasirale u eliminacijski dio turnira.

Usto, organizator Udruga za mali nogomet Koprivnica objavio je i parove 1/16 finala, a o točnoj satnici javnost će biti informirana kasnije tijekom dana.

A  GRUPA

1. BAGUN ZADRUGA MOLVE  3 3 0 0 11:3 9

2. ŠVENDA GRADNJA&UNIJABETON 3 2 0 1 17:7 6

3. APOSTOLI 3 1 0 2 9:9 3

4. MOSTI 3 0 0 3 2:20 0

1. KOLO

Švenda gradnja&Unijabeton – Mosti 11 : 1

Bagun zadruga –  Apostoli  3 : 2

2. KOLO

Mosti  –  Apostoli 1 : 4

Švenda gradnja&Unijabeton – Bagun zadruga 1 : 3

3. KOLO

Bagun zadruga – Mosti 5 : 0

Apostoli   –  Švenda gradnja&Unijabeton 3 : 5

B  GRUPA

1. CAFE BAR STADION 3   3 0 0    11:0    9

2. MTB INŽENJERING 3   2 0 1      6:6    6

3. NIKOLINO 3   0 1 2      4:9    1

4. CB BONUS 3   0 1 2      4:10  1

1. KOLO

CB Stadion  – CB Bonus    5 : 0

MTB Inženjering  –  Nikolino 4 : 1

2. KOLO

CB Bonus – Nikolino 3 : 3

CB Stadion  –  MTB Inženjering  4 : 0

3. KOLO

MTB Inženjering – CB Bonus 2 : 1

Nikolino  – CB Stadion 0 : 2

C  GRUPA

1. AUTOMOBILI LONČAR&RESTORAN ZRINSKI 3 3 0 0 19:3 9

2. STRIDON PROMET 3 1 1 1      4:11   4

3. KAMPUS 3 1 0 2 7:10   3

4. TESARSKI OBRT JOŽA 3    0 1 2      2:8     1

1. KOLO

Automobili Lončar&Restoran Zrinski – Kampus     5 : 2

Stridon promet  –  Tesarski obrt Joža  0 : 0

2. KOLO

Kampus  –  Tesarski obrt Joža    4 : 2

Automobili Lončar&Restoran Zrinski – Stridon promet 10 : 1

3. KOLO

Stridon promet  – Kampus   3 : 1

Tesarski obrt Joža –  Automobili Lončar&Restoran Zrinski               0 : 4

D  GRUPA

1. PIZZERIJA STARI ZAGREB BORONGAJ LUGOVI 3 3 0 0    20:0    9

2. MOD GRADNJA 3   2 0 1    11:3    6

3. SPORT DOLENEC 3   1 0 2      2:7    3

4. 1-9-3 3   0 0 3      1:24  0

1. KOLO

Pizzerija Stari Zagreb Borongaj Lugovi – Sport Dolenec 4 : 0

Mod gradnja  –  1-9-3 9 : 0

2. KOLO

Sport Dolenec  – 1-9-3 2 : 1

Pizzerija Stari Zagreb Borongaj Lugovi –  Mod gradnja 3 : 0

3. KOLO

Mod gradnja –  Sport Dolenec 2 : 0

1-9-3   –  Pizzerija Stari Zagreb Borongaj Lugovi 0 : 13

E  GRUPA

1. MNK ČREŠNJEVO 3   3 0 0      8:1    9

2. CB GARDEN OPTIKA OČALINKO 3   2 0 1    14:5    6

3. LOGISTIKA ŠURIĆ 3   0 1 2      1:8    1

4. FENIX 3   0 1 2      2:11  1

1. KOLO

CB Garden Optika Očalinko  –  Fenix  9 : 1

MNK Črešnjevo  –  Logistika Šurić 3 : 0

2. KOLO

Fenix – Logistika Šurić 0 : 0

CB Garden Optika Očalinko  –  MNK Črešnjevo 0 : 3

3. KOLO

MNK Črešnjevo  –  Fenix 2 : 1

Logistika Šurić –  CB Garden Optika Očalinko 1 : 5

F  GRUPA

1. JELENA TRADE 3   3 0 0    12:0    9

2. HOTEL SPORT IVANIĆ GRAD 3   1 1 1      7:6    4

3. CB ŽABICA 3   1 1 1      5:9    4

4. ePODRAVINA.hr/KOSINUS 3   0 0 3      1:10  0

1. KOLO

Jelena trade  –  CB Žabica 5 : 0

Hotel Sport  –  ePodravina.hr/Kosinus 4 : 0

2. KOLO

CB Žabica  –  ePodravina.hr/Kosinus 2 : 1

Jelena trade  –  Hotel Sport  3 : 0

3. KOLO

Hotel Sport  –  CB Žabica 3 : 3

ePodravina.hr/Kosinus  –  Jelena trade 0 : 4

G  GRUPA

1. STUDIO VALORE 3   3 0 0      9:3     9

2. GIMNAZIJA FRAN GALOVIĆ 3   2 0 1    13:4     6

3. OMG TEAM PSC FERENČAK 3   1 0 2      1:7     3

4. CAGE BALL 3   0 0 3      2:11   0

1. KOLO

Studio Valore  –  OMG team PSC Ferenčak 2 : 0

Gimnazija Fran Galović  –  Cage ball 6 : 1

2. KOLO

OMG team PSC Ferenčak – Cage ball 1 : 0

Studio Valore  –  Gimnazija Fran Galović 3 : 2

3. KOLO

Gimnazija Fran Galović  –  OMG team PSC Ferenčak 5 : 0

Cage ball  –  Studio Valore 1 : 4

H  GRUPA

1. CB LATINO GAS CO. 3   3 0 0    16:3     9

2. BALI 3   2 0 1    13:9     6

3. AQUATERRA LAKE RESORT 3   1 0 2      9:15   3

4. PB GRADNJA 3   0 0 3      3:14   0

1. KOLO

CB Latino Gas co.  –  Aquaterra lake resort 8 : 0

Bali  –  PB Gradnja 5 : 1

2. KOLO

Aquaterra lake resort –  PB Gradnja 5 : 1

CB Latino Gas co.  –  Bali 4 : 2

3. KOLO

Bali  –  Aquaterra lake resort 6 : 4

PB Gradnja  –  CB Latino Gas co. 1 : 4

I  GRUPA

1. CB DOBERMAN 3   3 0 0   19:1    9

2. CB NOVI SCORPION 3   2 0 1   15:7    6

3. LIPA 3   1 0 2     2:8    3

4. GRADITELJSTVO BLAŽIC 3   0 0 3     2:22  0

1. KOLO

CB Doberman  –  Graditeljstvo Blažic 11 : 1

CB Novi scorpion – Lipa   5 : 1

2. KOLO

Graditeljstvo Blažic  –  Lipa   0 : 1

CB Doberman  –  CB Novi scorpion   5 : 0

3. KOLO

CB Novi scorpion –  Graditeljstvo Blažic 10 : 1

Lipa –  CB Doberman   0 : 3

J  GRUPA

1. PIMONT 3   3 0 0    5:0   9

2. ROPOX INDUSTRIJSKI PODOVI 3   2 0 1    8:1   6

3. CB 048 3   1 0 2    2:7   3

4. RADIO DRAVA DRAVA INFO 3   0 0 3    1:8   0

1. KOLO

Pimont  –  CB 048 3 : 0

Radio Drava Drava info  –  Ropox industrijski podovi 0 : 5

2. KOLO

CB 048  –  Ropox industrijski podovi 0 : 3

Pimont  –  Radio Drava Drava info  1 : 0

3. KOLO

Radio Drava Drava info  –  CB 048 1 : 2

Ropox industrijski podovi  –  Pimont 0 : 1

NAJBOLJIH 16 EKIPA (NOSITELJI):

1. PIZZERIJA STARI ZAGREB BORONGAJ LUGOVI 3   3 0 0    20:0    9

2. CB DOBERMAN 3   3 0 0    19:1    9

3. AUTOMOBILI LONČAR&RESTORAN ZRINSKI 3   3 0 0 19:3    9

4. CB LATINO GAS CO. 3   3 0 0    16:3    9

5. JELENA TRADE 3   3 0 0    12:0    9

6. CAFE BAR STADION 3   3 0 0    11:0    9

7. BAGUN ZADRUGA MOLVE 3   3 0 0    11:3    9

8. MNK ČREŠNJEVO 3   3 0 0      8:1    9

9. STUDIO VALORE   3   3 0 0      9:3    9

10. PIMONT 3   3 0 0      5:0    9

11. ŠVENDA GRADNJA&UNIJABETON 3   2 0 1    17:7    6

12. CB GARDEN OPTIKA OČALINKO 3   2 0 1    14:5    6

13. GIMNAZIJA FRAN GALOVIĆ 3   2 0 1    13:4    6

14. CB NOVI SCORPION 3   2 0 1    15:7    6

15. MOD GRADNJA 3   2 0 1    11:3    6

16. ROPOX INDUSTRIJSKI PODOVI 3   2 0 1      8:1    6

PREOSTALIH 14 EKIPA (NENOSITELJI):

1. BALI 3   2 0 1    13:9    6

2. MTB INŽENJERING 3   2 0 1      6:6    6

3. HOTEL SPORT IVANIĆ GRAD 3   1 1 1      7:6    4

4. CB ŽABICA 3   1 1 1      5:9    4

5. STRIDON PROMET 3   1 1 1      4:11  4

6. APOSTOLI 3   1 0 2      9:9    3

7. KAMPUS 3   1 0 2      7:10  3

8. SPORT DOLENEC 3   1 0 2      2:7    3

9. CB 048 3   1 0 2      2:7    3

10. AQUATERRA LAKE RESORT 3   1 0 2      9:15  3

11. LIPA 3   1 0 2      2:8    3

12. OMG TEAM PSC FERENČAK 3   1 0 2      1:7    3

13. NIKOLINO 3   0 1 2      4:9    1

14. LOGISTIKA ŠURIĆ 3   0 1 2      1:8    1

NAJBOLJE DVIJE ČETVRTOPLASIRANE EKIPE:

1. CB BONUS 3   0 1 2      4:10  1

2. TESARSKI OBRT JOŽA 3   0 1 2      2:8    1

čitam...
Loading...