Srijeda, 22. svibnja 2024.
DRUGA HRL SJEVER ŽENE

Đurđevčanke s lakoćom nadigrale Viroviticu, Linice izgubile u Slavonskom Brodu
Đ

Đurđevčanke su odlično ušle u utakmicu i već u osmoj minuti bile su na plus sedam

Rukometašice Đurđevca u derbiju su šestog kola Druge hrvatske lige Sjever pobijedile Viroviticu 41:32 i zadržale prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Đurđevčanke su odlično ušle u utakmicu i već u osmoj minuti bile su na plus sedam. Tu prednost su zadržale do odlaska na predah, a u drugom poluvremenu su s lakoćom kontrolirale igru i rezultat te upisale očekivanu pobjedu.

Za Đurđevac su igrale i golove postigle: Ana Furdić, Tihana Kožar 7, Maja Tolić 1, Natalija Paro 5, Ivana Zirn 5, Gabriela Vrabec, Lea Pavlović 4, Viktorija Magdić, Monika Pratljačić 8, Viktorija Šestak 10, Nika Kopričanec 1 i Mariana Sabolović.

Podravka Lino je, pak, na gostovanju u Slavonskom Brod pretrpjela poraz 26:24 od Broda. Linice su se držale do 40. minute, a onda se Brod odlijepio na plus pet i mirno priveo susret kraju.

Za Podravku Lino su igrale i golove postigle: Anja Milivojević 1, Klara Jakupanec 2, Gabriela Domović 7, Lucija Horvat, Ena Cvelber 1, Jana Miklić 3, Lara Zvonar, Tena Jurlina 3, Ana Javorić 3, Antea Marijanović, Maja Elena Hajdinjak 1, Magdalena Rumek 1, Katja Gregur 2, Nika Galinec, Lucija Horvat i Vanessa Lengelić.