Košarka

Dvostruko gostujuće slavlje mladih Koprivničanki
D

Ponovno dobre vijesti stižu iz koprivničkog ženskog košarkaškog kluba.

Košarkašice ŽKK Koprivnice, 2004. godište i mlađe, u jučerašnjem su prvome kolu Z-12 lige rezultatom 53:33 svladale DHP&G iz Gole, dok su još u četvrtak dvije godine starije igračice, rezultatom 70:21, u trećem kolu Z-14 lige bile bolje od molvarske Bistre.

Z-14 ekipa s lakoćom je odradila posao te s tri pobjede u tri susreta održala maksimalan učinak.

Prednost Koprivničanki nakon prve četvrtine iznosila je nevjerojatnih 31:2, dok u trećoj domaćinima nisu dozvolile niti jedan koš. Najučinkovitija u koprivničkim redovima bila je Laljek s 25 poena.

Dvije godine mlađe igračice stigle su do očekivane pobjede na otvaranju sezone. U prvom poluvremenu gostujuće su igračice stvorile prednost od 16 koševa koju su do kraja kontroliranom igrom i povećale. Do prve ovosezonske pobjede Koprivničanke je s 25 koševa predvodila Lončarek.