7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Šest golova Slavena Belupa u Koprivničkom Ivancu
Š

100624-busic-mSlaven Belupo u četvrtak je odigrao prvu prijateljsku utakmicu u sklopu ljetnih priprema, a suparnik im je bio četvrtoligaš Sloga iz Koprivničkog Ivanca.

Susret je odigran u povodu Dana Općine Koprivnički Ivanec, a na igralište Sloge privukao je oko 300 gledatelja, koji su vidjeli sedam pogodaka.

Poveo je domaćin, hitri Bartolić iskoristio je pogrešku Slavenove obrane i lako matirao Bulića za 1:0.

No, radost Ivančana trajala je samo dvije minute, jer je već u 15. minuti Sabljo nakon ubačaja Marasa pogodio vlastitu mrežu.

Gosti su u osam minuta stigli do uvjerljive prednosti. Prvo je u 20. minuti Poredski pogodio gornji lijevi kut za 1:2, potom je Mujanović bio strijelac nakon duplog pasa s Poredskim, a u 28. minuti raspoloženi Mujanović je sa 18 metara prebacio vratara Sloge za 1:4.

U nastavku je Petković promijenio kompletnu momčad, a malu minutažu dobili su i juniori koji su priključeni pripremama.

Iako su Farmaceuti u drugom poluvremenu imali inicijativu, žilav otpor domaćih slomili su tek u završnici, kad je Bušić postigao dva pogotka. U oba navrata pogodio je glavom, a asistirali su mu Labudović i Papa.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLOGA – SLAVEN BELUPO 1:6 (1:4)

KOPRIVNIČKI IVANEC – Igralište Sloge. Gledatelja 300. Sudac: Jakšić (Koprivnica).

SLOGA: Gregurić, Pakasin, Kumek, Galinec, Keser, Mihelčić, Halavuk, Bartolović, Posavec, Sabljo, Bartolić (još su igrali: Gregl, Pancer, Hrenić, Šajković, Sremec, Kos, Mijatović). TRENER: Martin Kučina.

SLAVEN BELUPO: Bulić, Purić, Kokalović, Rogulj, Maras, Nynkeu, Gregurina, Vojnović, Delić, Mujanović, Poredski (još su igrali: Nurković, Geng, Bubnjić, Marčić, Šestak, Labudović, Poldrugač, Bagarić, Lefelman, Milardović, Papa, Jakšinić, Bušić, Tepurić, Horvatinović). TRENER: Mile Petković.

STRIJELCI: 1:0 Bartolić (13), 1:1 Sabljo (15-ag), 1:2 Poredski (20), 1:3 Mujanović (24), 1:4 Mujanović (28), 1:5 Bušić (79), 1:6 Bušić (90).

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...