16.3 C
PRIPREME

Farmaceuti i s remijem protiv Lokomotive izborili finale turnira u Medulinu, u sastavu nije bilo mladog Kosovara koji se spominje kao moguće pojačanje

Iako je Lokomotiva imala nešto više od igre u drugom poluvremenu, najbolju priliku imao je Štrkalj koji je glavom pucao zamalo pokraj vratnice

Nogometaši Slaven Belupa osvojili su prvo mjesto u skupini ‘Ceja’ desetog Arena kupa u Medulinu. Farmaceuti su u trećem susretu remizirali 0:0 s Lokomotivom te su zahvaljujući boljoj gol razlici osvojili prvo mjesto u svojoj skupini i u subotu će igrati finale s pobjednikom druge skupine čiji će se rasplet znati nakon sutrašnjih utakmica.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, iako su obje momčadi imale svoje šanse. Najbliži pogotku bili su Nongoh s jedne i Čop s druge strane, no Čavlina i Sušak su bili na visini zadatka.

Jednake sreće napadači su bili i u drugom poluvremenu. Iako je Lokomotiva imala nešto više od igre u nastavku susreta, najbolju priliku imao je Štrkalj koji je glavom pucao zamalo pokraj vratnice.

Danas u sastavu Farmaceuta nije bilo mladog Kosovara, 17-godišnjeg Ernisa Qestaja koji se spominje kao moguće pojačanje Slavena u napadu. Kosovar je u prošlom susretu protiv Rudara dobio 45 minuta i u pobjedi 9:1 zabio je i jedan gol.

SLAVEN BELUPO – LOKOMOTIVA 0:0

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 70. Čović) – Bosec (od 46. Krušelj), Boras (od 70. Međimorec), Pllana, Štefulj (od 75. Riđan) – Mioč, Agbekpornu, Lepinjica (od 60. Martinaga) – Nongoh (od 46. Liber), Štrkalj (od 70. Ortiz), Caimacov (od 70. Hlevnjak). Trener: Roy Ferenčina.

LOKOMOTIVA: Čavlina – Vranjković, Kalaica, Mersinaj, Leovac – Smakaj, Marić – Krivak, Mudražija, Žilinski – Čop. Klupa: Šubarić, Matić, Mašić, Markanović, Kardum, Kanižaj, Bartolec, Feta, Tošković, Canjuga, Kukavica. Trener: Silvijo Čabraja.