16.8 C
Ponedjeljak, 3. lipnja 2024.
Rezultati Prve i Druge ŽNL

FOTO Bači odlučio derbi u Imbriovcu, Legrad nastavio nizati pobjede, Molve zabile sedam pogodaka Miklinovcu, raspucano i u Drugoj ŽNL

Molve su na svom terenu svladale Miklinovec rezultatom 7-3, strijelci su bili Marić, Szabo, Danijel Vindić, Kurjančić, Jagar i Sabolić s dva komada. Za goste hat trick zabio je Šarlija. Sloga iz Koprivničkog Ivanca izgubila je u Drnju od tamošnjeg Tomislava, Drnje je pobijedilo 3-0 pogocima Rajića, Strajnića i Kovača.

U jutarnjem nedjeljnom terminu, u 10 sati prijepodne, Osvit je na svom terenu dočekao Dravu iz Novigrada Podravskog i pobijedio 3-0. Prvi pogodak djelo je Pavešića koji je loptu pospremio u svoju mrežu, da bi u zadnjih 15 minuta Marko Drvarić i Gregurek postavili konačnih 3-0. U najiščekivanijem dvoboju trećeg kola Prve ŽNL, Borac je pogotkom Bačija vodio na poluvremenu protiv Ferdinandovca, a rezultat se nije mijenjao ni nakon 90.minuta, Borac 1, Ferdinandovac 0.

Molve su na svom terenu svladale Miklinovec teniskim rezultatom 7-3, strijelci su bili Marić, Szabo, Danijel Vindić, Kurjančić, Jagar i Sabolić dva puta. Za goste hat trick zabio je Šarlija. Sloga iz Koprivničkog Ivanca izgubila je u Drnju od tamošnjeg Tomislava, Drnje je pobijedilo 3-0 pogocima Rajića, Strajnića i Kovača. Kunovec je nakon teškog poraza u Ferdinandovcu dočekao Panoniju na svom terenu i odigrao neriješeno, 1-1.
Prekodravac je stigao u Kalinovac ostvariti što bolji rezultat, ali Kalinovac nije dopustio iznenađenje na svom terenu, pobijedili su s minimalnih 1-0, a strijelac je bio Miklečić. Legrad je nakon dvije uzastopne pobjede putovao u daleko Žabno, tražeći i treću. Na kraju utakmice slavili su gosti, rezultatom 0-3, te je Legrad upisao i treću prvenstvenu pobjedu.

14. Prekodravac 0 0 3 -9 0

Što se tiče Druge ŽNL, Prugovac je na svom terenu dočekao ekipu iz koprivničkog predgrađa, Reku. Reka se pokazala kao bolja ekipa u 90 minuta i pobijedila rezultatom 0-3. Herešin je na svom terenu u derbiju koprivničkih predgrađa pobijedio Starigrad s minimalnih 1-0.

Torčec je igrao protiv Mladosti Sigetec i savlado ih 2-1, dok su Bregi igrali susjedski derbi s Glogovcom koji su uvjerljivo pobijedili 2-0Lipa je ugostila Fugaplast i glatko protutnjala s 4-1, dok je GOŠK dočekao ekipu Hrvatskog bojovnika i izgubio 0-2. Tehnika je još jučer pobijedila Vojakovec 5-0.