21.8 C
Utorak, 30. travnja 2024.
ŽUPANIJSKE LIGE

FOTO Poberuni pokorili Park prinčeva, Marko Golubić u posljednjim sekundama donio trobod Žutoj podmornici

Kalinovac je u 18. kolu Prve županijske lige na gostovanju u Drnju na Parku prinčeva iznenadio domaći Tomislav i upisao pobjedu 2:3.

Poberuni su poveli u 25. minuti, a strijelac je bio Goran Bošnjak. Vrlo brzo Drnjančani su izjednačili preko Luisa Petrića čiji je udarac s bijele točke obranio gostujući vratar, ali lopta se odbila do domaćeg napadača koji je iz “popravnog” pokušaja bio neumoljiv. U 58. minutu Goran Bošnjak donio je novo vodstvo Kalinovčanima, dok je u 81. minuti Tomislav Ivančića zabio za 1:3. Konačnih 2:3 postavio je Alen Kesteli iz još jednog jedanaesterca.

U drugom današnjem ogledu Miklinovec je s 2:1 pobijedio Slogu. Odmah u uvodu Žuta podmornica je povela golom Stjepana Korenike, a u 23. minuti Karlo Pjetri je poravnao na 1:1. I kad se činilo da će susret završiti remijem, doslovno u posljednjim sekundama sudačke nadoknade Marko Golubić je zatresao mrežu gostuju za 2:1 i slavlje Miklinovčana.

U jedinoj današnjoj utakmici 18. kola Druge županijske lige Drava iz Podravskih Sesveta je u Koprivničkim Bregima deklasirala domaću Mladost i slavila s visokih 1:5.