14 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.
PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Borac poveo pa Mihoković Molvama donio bod, Kalinovac pobijedio nakon 15 poraza u nizu

Ostale utakmice županijskog nogometa igraju se sutra, u nedjelju.

Dvije utakmice Prve ŽNL i jedna Druge odigrane su danas, u subotu.

Derbi je odigran u Molvama. Mladosti je u goste iz Imbriovca stigao Borac. Imbriovčani su vodili nakon prvoga dijela, što je Mihoković poravnao prekrasnim pogotkom iz daljine. Molvarci su u drugih 45 minuta pružili bolju igru, bili blizu pogotka pa čak i tražili jedanaesterac, no utakmica je zaključena rezultatom 1-1.

Zadnji Kalinovac ugostio je sigečku Mladost. Nakon 90 minuta igre Kalinovčani su stigli do prve ovosezonske pobjede rezultatom 2-0. Podsjetimo, dosad su doživjeli 15 poraza.

Od drugoligaša, Starigrad je bio domaćin utakmice s Podravcem. Sa sastavom iz Torčeca odigrali su 3-3.