12.9 C
LIGA PRVAKINJA

FOTO Borbenim podravkašicama nije pomogla ni sjajna Milosavljević, Ferencvaroš uzeo važna dva boda

Rukometašice Podravka Vegete danas su u Sportsko školskoj dvorani Josip Samaržija Bepo odigrale susret 13. kola grupne faze DELO EHF Lige prvakinja protiv mađarskog Ferencvaroša.

U današnji susret Podravkašice su ušle bez kapetanice Larisse Kalaus, Selene Milošević, Korine Karlovčan, Dziyane Ilyine i Nikoline Zadravec koje imaju problema s ozljedama i zdravljem.

Podravka je na sjajan način otvorila susret i nakon pet mnuta igre vodila s tri gola razlike (5:2) te uspjela neutralizirati izuzetno brzi protok lopte mađarske ekipe.

Nakon nekoliko loših napada domaće ekipe, igračice Ferencvaroša vratile su se u utakmicu u 14. minuti kada su postigle pogodak za 7:7.

Do kraja prvog poluvremena Podravka je održavala prednost od jednog pogotka razlike i na predah otišla s jednim pogotkom razlike (16:15) ponajprije zahvaljujući sjajnoj Antoniji Tucaković koje je upisala pet obrana, a treba izdvojiti i raspoloženu Dejanu Milosavljević koja je postigla četiri pogotka.

Nastavak susreta donio je očekivano bolju igru igračica Ferencvaroša kojima je ovaj susret bio od velike važnosti pa su ubrzo preokrenule rezultat i nakon 10 minuta igre u nastavku povele s 23:19.

Do kraja susreta igračice Podravke nisu uspjele parirati Ferencvarošu koji je u konačnici ubacio u višu brzinu i slavio s 33:29

U redovima Podravka Vegete najbolja igračica ponovno je bila Dejana Milosavljević koja je postigla 11 pogodaka.

Za koprivničke rukometašice ovo je bio posljednji ovosezonski susret u Ligi prvakinja pred domaćom publikom, a već u subotu ih čeka posljednje kolo grupne faze u kojem gostuju kod crnogorske Budućnosti iz Podgorice.

Srijeda, 16. veljače, 17:00 sati
DELO EHF LIga prvakinja – 13. kolo
Podravka Vegeta – Ferencvaroš 29:33 (16:15)

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....