9.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.
županijsko ludilo

FOTO Bošnjak iz doktorskog slobodnjaka srušio Kalinovac u zadnjoj minuti, Vrkić zabio čudesnih sedam od deset Borčevih golova, Sigetec bolji od Torčeca

Prvi nedjeljni susret bio je onaj Osvita i Sloge u Đelekovcu koji je započeo u 10 sati. Domaćin je uspješno zaključio susret već nakon 45 minuta kada je bilo 2-0.

Jučer su svoj susret 17. kola Prve ŽNL igrali Tomislav i Miklinovec. U sadržajnom susretu nije bilo pobjednika, ali vrijedi istaknuti kako je domaća ekipa izjednačila u posljednjoj minuti preko Marija Raca i tako izbjegla poraz na domaćem terenu.

Prvi nedjeljni susret bio je onaj Osvita i Sloge u Đelekovcu koji je započeo u 10 sati. Domaćin je uspješno zaključio susret već nakon 45 minuta kada je bilo 2-0. Oba pogotka djelo su Nikole Paradžika. Domaćin je utakmicu mirno priveo kraju i upisao nova tri boda

Prekodravac je napokon na svom terenu odigrao utakmicu. Gost je bio Graničar iz Legrada. Nakon 90 minuta kao bolja ekipa izašla je ona Graničara, slavili su 1-2. Zabijali su Vađun i Orehovec, dok je za domaćina utješni zabio Matijević.

Imbriovec je iskupljenje od poraza u Ferdinandovcu tražio kod kuće protiv Panonije. Malo je reći da su se iskalili, jer pobijedili su 10-1 Panoniju. Velikih sedam pogodaka zabio je Vrkić, dok su ostala tri dodali Međurečan i Pjetri (2). Za goste je utješni zabio Labaš.

Kunovečko Bratstvo bilo je domaćin novigradskog Dravi. Gosti su znatno pojačali momčad ove zime u namjeri kako bi izbjegli ispadanje iz Prve ŽNL. Susret je prošao bez pogodaka 0-0.

U Kalinovcu su se sastali istoimeni domaćin i susjedni Ferdinandovac. Gosti su imali priliku preuzeti drugo mjesto Prve ŽNL s obzirom da je Drnje jučer odigralo samo neriješeno s Miklinovcom. Gosti su stigli bez trojice kartoniranih, a jedino im je pobjeda donosila drugo mjesto, do čega su na kraju i stigli. Cijelih 90 minuta domaći su odolijevali pokušajima gostiju, ali nisu mogli onom posljednjem. Bošnjak je majstorski iz slobodnjaka skinuo paučinu na golu Vrhovca i donio Ferdinandovcu važna tri boda.

Žabnjanski Tomislav-Radnik gostovao je u Molvama kod tamošnje Mladosti. Ovaj susret također je završio bez pogodaka.

Mladost Molve – Tomislav-Radnik 0-0

Jučer su odigrana dva susreta Druge ŽNL. Vodeća Lipa slavila je u Goli kod Fugaplasta s 1-2, dok je glogovečki Rudar u susjedskom derbiju bio bolji od bregovske Mladosti s 2-0.

Prugovac je gostovao u Reki kod momčadi Reke koja je bila favorit u ovom susretu. Ulogu favorita opravdali su pobjedom s čak 7-3.

U derbiju Starigrada i Herešina bolja je bila ekipa Starigrada rezultatom 2-0. U Sigecu se također igrao derbi, Mladost i Podravec borili su se za treće mjesto. U pravoj golijadi bilji je bio Sigetec s 4-3.

Drugoplasirana Tehnika gostovala je u Vojakovcu kod Viktorije gdje je poražena s 2-1. U Mokricama Miholečkim sastali su se Hrvatski Bojovnik i GOŠK iz Gotalova. Susret se igrao sat vremena prije ostalih, počeo je u 15 sati.