Srijeda, 8. svibnja 2024.
PRVA ŽNL

FOTO Bratstvo u derbiju uvalilo petardu Tomislav-Radniku, po šest pogodaka u Drnju, Molvama i Imbriovcu

U fotogaleriji pogledajte kako se igralo u Đelekovcu i Drnju.

Tehnika je jučerašnjom pobjedom nad Prekodravcem otvorila 15. kolo Prve ŽNL, a isto se nastavlja danas.

Najzanimljiviji susret očekivao se u Svetom Ivanu Žabnu gdje je Tomislav-Radnik ugostio Bratstvo. Nakon 90 minuta, rezultat je bio 2-5 za goste.

Tomislav Drnje od prošloga je tjedna vodeći sastav prvenstva. Sada su odmjerili snage s legradskim Graničarom te ga svladali 4-2.

Osvit je nakon velike pobjede nad Bratstvom igrao s Miklinovcem. Sastav iz Đelekovca ponovno je došao do troboda, ovoga puta rezultatom 2-0.

U derbiju donjeg dijela ljestvice susreli su se Kalinovac i molvarska Mladost. Gledatelji su vidjeli čak šest pogodaka, odnosno, bilo je 3-3.

Neugodnu pretposljednju poziciju Sloga je pokušala popraviti protiv Lipe. Ipak, nisu uspjeli jer je Lipa pobijedila 0-3.

Peti Borac se nakon šokantnog prošlotjednog poraza našao u ogledu sa šestom Dravom iz Novigrada Podravskog. Ovoga puta došao je do maksimalnog plijena pobjedom 4-2.

U nastavku pogledajte kako se igralo u Drnju između Tomislava i legradskog Graničara te u Đelekovcu između Osvita i Miklinovca.