5.7 C
prva hrl za žene

FOTO Ćurić i Jug nosile Pitomačanke do važne domaće pobjede pred prepunom dvoranom

Idućeg vikenda pred Pitomačankama je teško gostovanje u Varaždinu kod trećeplasirane ekipe ŽRK Koka.

Subotnje predvečerje u Pitomači donijelo je još jednu uzbudljivu utakmicu u kojoj su rukometašice ŽRK Pitomača upisale treću domaću pobjedu u proljetnom dijelu prvenstvenog natjecanja 1. HRL za žene.

Pobjeda je izborena nad rukometašicama RK Sesvete Agroproteinka iz Sesveta rezultatom 22-21. U utakmici u kojoj su domaće rukometašice veći dio susreta minimalno vodile, ali nisu uspjele prelomiti utakmicu, da bi gošće povele 19-20 u 51. minuti susreta. Nakon izjednačenja minutu kasnije, Pitomačanke su u posljednjim minutama postigle još dva gola i okrenule rezultat na 22-20, da bi gošće do kraja uspjele samo ublažiti poraz.

Do važne pobjede u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa, pred gledateljima ispunjenom sportskom dvoranom, Pitomačanke su predvodile Ćurić sa 9 zgoditaka i raspoložena vratarka Jug sa 15 obrana, a svoj doprinos značajnoj pobjedi dale su i Rajnović, Pavlović 1, Kožnjak 3, Štefanec 2, Brlas, Kirin 1, Božić, Đud, Magić 1, Mioč 1, Ferić 1, Šandor 3, Šandrovčan i Fel.

Idućeg vikenda pred Pitomačankama je teško gostovanje u Varaždinu kod trećeplasirane ekipe ŽRK Koka, a saznati će se i termin odigravanja već tri puta odgođene domaće utakmice sa rukometašicama ŽRK Zamet iz Rijeke.

Hodaj, trči, vozi za Maslačak

U sklopu obilježavanja Dana Grada Križevca trčala se humanitarna utrka, evo tko je bio najbrži

U sklopu obilježavanja Dana Grada Križevaca održana 7. Humanitarna utrka pod nazivom "Hodaj, trči, vozi za Maslačak". Sva prikupljena sredstva...