5.7 C
Petak, 26. travnja 2024.
četvrta liga

FOTO Cvetkovec uz pomoć suca do tri boda, Pitomača iznenađujuće pala u Bereku, Ciglar srušio kloštransku Mladost

Odigrane su utakmice 18. kola Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. U Slatini kod istoimenog domaćina gostovala je kloštranska Mladost. Izostao je kapetan Kovačić zbog tri žuta kartona, a rezultat je nakon 90 minuta bio 3-2 za Slatinu. Poveli su domaćini 2-0, a zatim je Piragić s dva pogotka vratio stvari na početak. Ipak, Ciglar je u 82. minuti donio sva tri boda svojoj Slatini.

Križevci su na svom terenu dočekali Dinamo iz Predavca, a nakon poraza u Kloštru, križevačka publika tražila je sva tri boda u ovom susretu. Prava golijada u Križevcima završila je rezultatom 3-3. Za Križevce zabio je Orejaš, a dva je dodao Bastašić, s tim da je drugi bio izjednačujući pogodak, posljednji na utakmici. Gosti su dva puta vodili, ali nisu uspjeli doći do pobjede.

Pitomača je gostovala na neugodnom terenu u Bereku kod tamošnjeg Tomislava, a nakon 90 minuta pomalo iznenađujuće bilo je 1-0 za domaćina. Jedini gol djelo je Tirića u 66. minuti.

U Virovitici je gostovao đurđevački Graničar koji se nije tamo proslavio. Završilo je 4-2 za domaću ekipu. Za Picoke zabili su Imbriša i Lovrak.

Derbi kola igrao se u Virju gdje je gostovao Tehničar iz Cvetkovca. Gosti su kvalitetnija momčad, ali nije im bio problem doći do pobjede s obzirom na sudački poguranac u prvom poluvremenu. Slobodnjak je zabio Hudak za vodstvo, međutim prekršaj je izmišljen. Glavni sudac propustio je i kazniti gostujućeg Kocijana crvenim kartonom nakon što je ovaj laktom udario igrača Virja, a zatim i raspravljao s publikom. Na sugestiju pomoćnog dobio je tek žuti karton. Publika je jako negodovala sudačkim odlukama koje je donosio glavni arbitar.

Nakon dva poništena gola zbog zaleđa u drugom poluvremenu, proradila treća sreća, zabio je Bukovac glavom.

U ostalim susretima kola Papuk je kod kuće svladao Zdenku s 5-2, a Rovišće i Garić snage će odmjeriti sutra.