25.2 C
Utorak, 30. travnja 2024.
PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

FOTO Drnjančani teško do troboda protiv fenjeraša, goropadni Picoki protutnjali kroz Đelekovec

Močile su na svoj Areni pred 500-njak gledatelja s visokih 4:1 pobijedile Rudar iz Glogovca

Đurđevački Graničar i u derbiju je 16. kola Prve županijske lige u Đelekovcu pokazao svoju moć i bez obzira na rani uskrsni termin s lakoćom nadigrao Osvit te upisao uvjerljivu pobjedu 1:4.

Briljirao je prvi topnik lige i Picoka, Anatoliy Snozyk – Tolja koji je u 32. i 39. minuti donio vodstvo 0:2. Nikola Suvajac krajem prvog i Gustavo Vincius početkom drugog dijela zabili su za 0:4, dok je poraz Osvita ublažio Nikola Drvarić.

Tomislav se na svom Parku prinčeva namučio za trobod protiv fenjeraša, Lipe iz Hlebina, a na kraju su Drnjančani slavili s 3:2. Već u uvodu Vedran Kovač i Luka Zlatar su zabili za 2:0, a Luis Petrić je zapucao penal i činilo se da će Tomislav lako do planirane pobjede.

No, Hlebinčani se nisu predali i krajem prvog dijela su preko Lukasa Čegrlja iz “slobodnjaka” smanjili na 2:1. Vedran Kovač je novim golom povisio na 3:1, ali su Hlebinčani vrlo brzo novim golom Lukasa Čegrlja iz slobodnog udarca smanjili na 3:2 i držali Drnjančane na “iglama” sve do posljednjeg sučevog zvižduka. Dodatnu nervozu u redove Tomislava unio je još jedan promašen penal, a u 88. minuti zapucao ga je Vedran Kovač.

Močile su na svoj Areni pred 500-njak gledatelja s visokih 4:1 pobijedile Rudar iz Glogovca. Strijelci za Močile bili su Horvatinović u dva navrata te Hlevnjak, dok je autogol postigao Matijaković. Počasni gol za Glogovčane zabio je Hunjet.