hrvanje

FOTO U dvorani Gimnazije hrvači Podravke odradili klupsko natjecanje kao zagrijavanje za Zlatni pijetao

Miroslav Mihalec, Renato Begović i Saša Šprem treneri su koji su vodili hrvačice i hrvače kroz turnir dok su Alena Belušić, Tomislav Međimorec, Alena Šimić i Luka Mihalec bili zaduženi za suđenje na turniru.

13:40h
0
Foto: HK Podravka
Foto: HK Podravka

U organizaciji hrvačkog kluba Podravka, danas je u Gimnaziji Fran Galović u Koprivnici održano klupsko natjecanje za djevojčice i dječake.

Dječaci rođeni 2005. do 2007. godišta hrvali su se grčko-rimskim načinom i bili su raspoređeni u šest težinskih kategorija, dok u sedam težinskih kategorija rasporedile su se djevojčice i dječaci rođeni od 2007. do 2010. godišta i hrvali su se slobodnim načinom hrvanja. Iako ih je trabalo nastupiti 54, bolest i školske obveze spriječile su njih četrnaestero natjecatelja da ne nastupe, tako da ih je u prvoj uzrasnoj kategoriji ukupno nastupilo 16 dječaka, dok uzrasna skupina djevojčica i dječaka brojila je 24 natjecatelja.

Miroslav Mihalec, Renato Begović i Saša Šprem treneri su koji su vodili hrvačice i hrvače kroz turnir dok su Alena Belušić, Tomislav Međimorec, Alena Šimić i Luka Mihalec bili zaduženi za suđenje na turniru. Turnir osim stjecanja natjecateljskog iskustva, turnir je imao svrhu pripreme za nadolazeće veliko Međunarodno natjecanje Zlatni Pijetao 2018.  koji će se održati već slijedećeg vikenda također u dvorani Gimnazije.

REZULTATI DJEČAKA (2005.-2007.) – GRČKO-RIMSKI NAČIN HRVANJA
Kategorija 31-37 kilograma
1. Filip Toth
2. Teo Preradović
Kategorija 37-42 kilograma
1. Viktor Srpak
2. Jurica Figač
3. Matija Mohenski
Kategorija 43-45 kilograma
1. Roko Petrović
2. Filip Šprem
3. Martin Petrić
Kategorija 45-49 kilograma
1. Marko Špernjak
2. Petar Sočev
3. Jan Knapić
Kategorija 53-57 kilograma
1. Gabriel Mijatović
2. Filip Petričević
3. Juraj Jukić
Kategorija 59-75 kilograma
1. Gregor Gašparić
2. Damjan Posavec

REZULTATI DJEVOJČICA I DJEČAKA (2007.-2010.) – SLOBODNI NAČIN HRVANJA
Kategorija 23-25 kilograma
1. Lara Blažeković
2. Nikola Golubović Matan
3. Sven Blažek
Kategorija 28-30 kilograma
1. Luka Smiljanić
2. Tomas Kičinbaći
3. Ali Ustundag
Kategorija 26-30 kilograma
1. Korina Rogić
2. Sara Maletić
3. Mike Golubić
3. Noa Ljubić
Kategorija 34-36 kilograma
1. Jelena Mijatović
2. Jan Petrović
3. Teo Prosenjak Šijak
Kategorija 37-41 kilograma
1. Dina Vida Horvat
2. Vanja Pintar
3. Vida Ruđic
Kategorija 42-46 kilograma
1. Lucija Ledinski
2. Filip Kuharić
3. Vita Gašparić
3. Patrik Hrenić
Kategorija 52-61 kilograma
1. Jakov Šimunić
2. Luka Šulj
3. Maksim Stančec
3. Matija Horvat

 

čitam...
Loading...