11.5 C
Subota, 27. travnja 2024.
Četvrta liga

FOTO Ferdinandovac razbio Pitomaču i zasjeo na treće mjesto lige, Gegić šokirao Cvetkovec u posljednjim sekundama

Donedavno vodeći, a sada drugoplasirani Tehničar iz Cvetkovca gostovao je u Predavcu. Tamo je domaćin bio Dinamo, šesta momčad lige.

Jučer je odigrana velika većina susreta Četvrte lige. Vodeći Papuk osvojio je bod u Križevcima, a veći dio utakmice igrali su s igračem manje. Virje je slavio u Virovitici, Kloštar u Čazmi, a đurđevački Graničar nije se dobro proveo u Slatini.

Danas su na rasporedu bile dvije utakmice, derbiji sami po sebi. Jedan se igrao u Ferdinandovcu gdje je istoimeni domaćin ugostio desetoplasiranu Pitomaču. S obzirom na formu i ljestvicu, domaćin je bio favorit no to je trebalo opravdati i na terenu. Utakmica je privukla preko 300 gledatelja.

Već na u prvoj akciji domaći vode, Josip Fuček izašao je sam na Zdelara i zabio. Nekoliko minuta kasnije, Bošnjak sjajnim udarcem povećava na 2-0, a onda je još jednu sjajnu akciju domaćina golom zapečatio Rukavina. Do poluvremena bilo je 4-0, još jedan je zabio Fuček. U drugom dijelu peti gol za domaćine zabio je Karan, dok su gosti uspjeli zabiti utješni pogodak za konačnih 5-1.

Visoka pobjeda Ferdinandovac je izbacila na treće mjesto ljestvice.

Donedavno vodeći, a sada drugoplasirani Tehničar iz Cvetkovca gostovao je u Predavcu. Tamo je domaćin bio Dinamo, šesta momčad lige. Gosti iz Cvetkovca vodili su 0-1 sve do 92. minute kada Predavac zabija izjednačujući pogodak. Utakmica je završila 1-1, a to je treći remi Cvetkovčana zaredom, remi kojem je Papuk ostao na vrhu lige.