11.5 C
četvrta liga

FOTO Križevački Radnik remizirao s Papukom unatoč igraču više, Podravac u gostima nadjačao Viroviticu, Picoki i dalje bez pobjede

Đurđevački Graničar desetkovan je stigao na gostanje u Slatinu.

Velik dio susreta 11. kola Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica započeo je danas u 14 sati. Sutra su na rasporedu još susreti predavačkog Dinama i Tehničara, te derbi Ferdinandovca i Pitomače.

Na gostovanju u Čazmi kloštranska Mladost pokazala se boljom ekipom slavivši s 1-5. Već nakon pola sata Kloštrani su vodili s 0-4. Zabijali su Tenjeri, Kapitan, Balala iz penala i Presečan. Do kraja je još jednog dodao Tenjeri.

Đurđevački Graničar desetkovan je stigao na gostanje u Slatinu. Vidjelo se to i na terenu jer domaćin je slavio s 4-1.

Virovitica je na svom terenu poražena virovskog Podravca s 1-4, za Virje su zabili Šklebar, Hrženjak i Borić (2).

Pravi derbi igrao se u Križevcima. Tamo je domaći Radnik ugostio Papuk, vodeću momčad lige iz Orahovice. Poveli su gosti u 8. minuti preko Rukavine, dok je za domaćine izjednačio Babić u 20.-oj minuti. Konačan rezultat bio je 1-1. Spomenimo još da je i gostujući vratar Mehmedi u 30. minuti zaradio crveni karton zbog pokazivanja srednjeg prsta križevačkoj publici. Križevčanima sat vremena igre s igračem više ipak nije bilo dovoljno.