Četvrta liga

FOTO Ferdinandovac s igračem manje Virju pokvario Martinje, Jambrušić preokrenuo Pitomaču, Picoki napokon slavili

Puno pažnje privukao je susret na Starom bregu, kao i onaj u Sportskom parku u Virju.

Danas je igrano 12. kolo Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Puno pažnje privukao je susret na Starom bregu, kao i onaj u Sportskom parku u Virju. Tehničar je ugostio Pitomaču i napokon pobijedio.

Picoki su u Kalinovcu napokon niz bez pobjede. Garić je poražen s 4-1, dva puta su zabili Belobrk i Fusić.

U Virju je Podravac ugostio trećeplasirani Ferdinandovac. Prvu priliku imali su gosti, pucao je Karan, ali preko gola. Sredinom prvog dijela isti igrač promašuje jedanaesterac, koji odmah daje krila domaćinu, ali se na poluvrijeme odlazi s 0-0. Čim je krenuo drugi dio, crveni karton za goste. Primio ga je Ivan Turković koji je ušao prije samo minutu. Domaćin je bacio sve karte u napad, dok su gosti vrebali kontru. Jedna takva prošla im je u 72. minuti kada loptu u gol kao brzi vlak šalje Borovec, gostujući joker s klupe. Domaćin je i dalje pokušavao, no Peršić je bio nesavladiv na golu gostiju. 0-1.

Papuk je slavio protiv Slatine rezultatom 1-0, dok je Virovitica u Bereku poražena 1-0.