FOTO Filip Obran, Karla Šmitlehner i Mateja Kolarić fantastični na plesnom natjecanju u Zagrebu

Sudilo je šest sudaca.

0

U Zagrebu je ove subote održano međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim  plesovima u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza i domaćina, plesnog kluba Zagreb. Natjecalo se je preko 260 natjecatelja, što parova, pojedinaca i grupa iz 16 klubova pristiglih iz Hrvatske i Libanona-Beiruta, a sudilo je šest sudaca.

Među natjecateljima bili su članovi ŠPK Koprivnica koji su ostvarili slijedeće rezultate:  Filip Obran i Karla Šmitlehner (starija mladež D2) osvojili u obje plesna discipline prva mjesta i zlatne medalje, a  u kategoriji pojedinaca Mateja Kolarić (mladež) standardni plesovima osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju, dok je u latino–američkim plesovima  bila druga i osvojila srebro.

Slijedeće natjecanje  je u 23.studenog u Koprivnici za Trofej grada Koprivnice u organizaciji  ŠPK Koprivnica.